Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Merkezi Sınav
MEB logo Bursa / İnegöl
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Bursa/İnegöl
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Merkezi Sınav
Taban Puanı 329.7406
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar
İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır.

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Bursa ili İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında LGS başvuru kılavuzunda herhangi bir değişiklik olmazsa Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacak. İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz ve iyi bir 8.sınıf LGS sınav puanına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki tabloda İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

8. Sınıf Liselere Giriş Sınavı olan LGS, 2018 yılında ilk defa yapıldı. İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 2019-2020 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan ve yüzdelik dilim bilgisi güncel olarak aşağıdaki tablomuzda yer alıyor.İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yılına ait taban puan ve güncel yüzdelik dilim bilgisi bu okulu tercih ederken size rehberlik edecek. 2019-2020 eğitim öğretim yılı için kullanılacak İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi 2019 en güncel şekilde sorubak LGS tercih motorumuzda.

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 329.7406 -
2017 İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı 442.6908 -
2016 İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
- -

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin iyi yönlerini, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 14 yorum yapıldı.Sizce bu okul niçin tercih edilmelidr? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: Bursa İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2019 , İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite başarısı, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi formaları, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Bursa, İnegöl İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi

google+ google+ google+

)