Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ankara / Çankaya

Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Ekle
  Ekle
 • 15
  Yorum
Yerleştirme Şekli Sınavlı
Taban Puanı 262.5137
Yüzdelik Dilimi 53.26
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi bir Proje Okuludur.

Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Ankara ili Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı için 2023 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa LGS Puanı ile öğrenci alacak. Bu okulu tercih edebilmeniz için 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekir.

Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2022 262.5137 53.26
2021 262.2564 42.59
2020 317.6415 30.25
2019 321.2124 36.46
2018 - -
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilim bilgisidir.
İlk yerleştirme verileridir.
Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2023
0
2022
90
2021
90
2020
120
2019
90
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde "Fen ve Sosyal Bilimler Programı" uygulanmaktadır.

Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

 • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
 • Bu okulun velisi misiniz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili 15 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
[Ruveyda ]

Proje okuludur. Bu yıl çok fazla yarışma ve projeye katıldı.

2022-06-02 23:10
 
0
 
0
[Hakkı ]

Okulda bu yıl ciddi değişiklikler var. Çok düzenli hale geldi biz öğrencilerin başarılı olmaları için okul Müdürü çok gayretli çalışmalar yapıyor. Olumsuz yorum yapan arkadaşlar müdüre haksızlık etmişler. Ankara’nın orta yerinde örnek bi okul bence. Canım okulum.

2022-01-19 05:52
 
0
 
0
[Anonymous gibimsi]

Okulumuzun ilk seneleri gayet iyiydi özellikle de devamsızlık sorunlarında çok anlayışlılardı. Fakat şimdi aşırı zorluyorlar, resmen hapishane gibi. Çok saçma sapan ders programları ayarlayıp 2 günü meslek derslerine ayırmışlar. Eve ya da dershaneye gitmek için izin istediğimizde de okulun başında olan kişinin dalga konusu oluyoruz. Biz öğrenciler eğer zor durumdaysak buna bir çözüm bulunmalı, dalga geçilerek son senesi olan öğrencileri ciddiye almamakla olmaz. Veli gelmeli diyor, veli gelebilse gelir alır zaten. Veli´nin izni olmasına rağmen ne izin veriyorlar ne de bir anlaşma yapıyorlar. Şahsen eski müdürü ve müdür yardımcısını çok özlüyoruz,öğrencilerine karşı bir hayli anlayışlıydılar. Müdüre hasta olduğumu eve gitmem gerektiğini söylüyorum, sesim zaten garip çıkıyor. Gelmiş sesimi taklit ederek dalga geçiyor, yahu kaç yaşında insanlarsınız 18 yaşında ki öğrencileri bile ciddiye almayıp kafanıza göre takılıyorsunuz. Her neyse, okulumuzun öğretmenleri (müdür hariç LOL) çok çok iyiler. Müdür değişirse okulumuza gelin valla pişman olmazsınız.

2021-12-12 00:56
 
0
 
0
[Universal]

Ne gibi

2021-11-09 11:11
 
0
 
0
Reklam
[Öğrenci ]

Okul bu yıl atağa geçti her alanda düzenlemeler ve geliştirmeler yapılıyor. Okul idaresi ve hocalar gayet ilgili. Üniversite hazırlık programı başarılı bir çalışma olmuş.

2021-11-08 23:27
 
0
 
0
[Öğrenci]

Okul bu yıl sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya başladı ve kurumsal kimliğini diğer yıllara göre iyileştirdi, buna rağmen okulun başarısı ve puanı düştü, projeyle alakası olmayan sıradan bir okul olduğunu düştü

2021-09-05 01:34
 
0
 
0
[Öğrenci]

Ben bu okulda okuyorum.Bazı öğretmenler çok iyi ama bazıları çok kötü.Öğrenciler işin ciddiyetinde değiller.Kız erkek ayrı sınıflarda eğitim görülüyor.Bu okula yazılırken müdürümüz bize ilk iki sene kız erkek karma,bölümler seçildikten sonra karma olacağını söylemişti ama dediği gibi olmadı.Bize form verdiler karma mı ayrı mı istiyorsunuz diye.Çoğunluk karma istese de sanki köy okulundaymışız gibi kendilerini bizim düşüncelerimize ilgi göstermeden karar veriyorlar.

2021-09-04 07:55
 
0
 
0
[öğrenci]

Okulumuz gayet iyi her yönden ilgi alaka var kötü yorumlar hakksız olan olan öğrenciler öğretmenlere inat yazmış muhtemelen xöskdjla yks sınavına hazırlık için kendi sistemi oluşturuluyor her öğretmenimiz pandemi boyunca çok ilgilendi okul açıldığında aktivetelerde oldukça fazla kaliteli okul böyle olur her yer size ve tercihinize bağlı amacınız sonucu okul sizi zirveye taşıyabilir ama muhatap olduklarınız işi değiştirir

2021-07-14 12:27
 
0
 
0
[OKUL YÖNETİCİSİ]

Sevgili Gençler; Okulumuzla ilgili detaylı bilgileri almak okulumuzu bizlerden dinlemek için aklınıza takılan tüm soruları okulumuzu arayarak veya mesaj atarak giderebilirsiniz. Yazılan olumsuz yorumlar gerçeği yansıtmıyor. Bu yıl itibari ile okulumuz proje okulları arasında üst sıralarda yer almaya başladı. Hedefimiz zirve! Sizleri tanışmak için bekliyoruz.

2021-07-01 14:18
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 5

Keçiören Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Şehit Hacı Kazım Ozan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 26

Ümitköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 18

Keçiöğren Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Sınavla öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Sorular Cevaplar
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç puan 2023 262.5137
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç kişi alıyor? Son 5 yıllık kontenjan bilgisi yukarıda belirtildi.
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Evet. Sınavla öğrenci alan proje okuludur.
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz