Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi

Nevşehir / Gülşehir

Bilgi Ekle
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi
Ekle
Ekle
3
Yorum

Beğen

Yerleştirme Şekli Sınavsız
OBP Puanı (*) 53.4837
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu?
Proje Okulu mu? Hayır
Yorum Ekle/Oku OBP Hesapla

Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi Nevşehir ili Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi 2024-2025 eğitim öğretim yılı için 2024 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

(*)Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi'ne 2023 yerleştirme sonuçlarına göre sınavsız olarak yerleşen öğrenciye ait en küçük okul başarı puanı "53.4837".

Yerel Yerleştirme, okulların türü, okulların kontenjanı, ortaöğretim kayıt alanı ile öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanları ve devam-devamsızlık gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılan yerleştirme işlemidir.
Yerel Yerleştirmede tercihlerinden ilk 3 (üç) okulu Kayıt Alanından seçmek kaydıyla öğrenciler en fazla 5 (beş) okul tercihinde bulunabilirler. Yapılan tercihlerde; aynı okul türünden (Anadolu Lisesi, Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi) en fazla 3 (üç) okul seçilebilir.
Ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara yerel yerleştirme işlemleri sırasıyla
  • Kayıt alanı,,
  • Okul Başarı Puanı (OBP) üstünlüğü
  • 8’inci sınıfta özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır.
Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanı (YBP) üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.
Öğrenciler, ikamet adresine göre bulunduğu Kayıt Alanından okul tercih etmeleri durumunda, aynı okulu tercih eden Komşu Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir. Komşu Kayıt Alanındaki öğrenciler de Diğer Kayıt Alanındaki öğrencilerden öncelikli yerleştirilecektir.
Yerleştirme işlemleri sonucunda öğrencilerin okullara kayıtları sistem tarafından otomatik olarak yapılacaktır.
2023
53.4837
2022
66.3770
2021
71.4988
2020
71.7409
Son 4 Yılın OBP Puan Ortalaması: 65.7751
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi sınavsız yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapmaktadır.

Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi OBP puanı ile yani sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi kayıt alanı ve kontenjan bilgisini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz.

Sizde yorum alanımızda Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanımızda paylaşabilirsiniz.

Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi'nin başarılarını, fiziki olanaklarını, OBP okul başarı puanı, öğretmen başarı durumunu, kıyafeti hakkında bilgiler paylaşarak bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi kaç ortalama ile öğrenci alıyor? Kaç puanla öğrenci alıyor? Bu okulda öğrenim gören öğrenciler aşağıdaki yorum alanımızda paylaşarak Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi'ni tercih etmeyi düşünen öğrencilere yardımcı olabilirler.

Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

  • Bu okulda okuyor veya mezun musunuz?
  • Bu okulun velisi misiniz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi ile ilgili 3 yorum yapıldı. Bir yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

ev adresim tutuyor ama gelemiyorum lütfen

2019-07-22 13:47:54
 
0
 
0

Bu yıl gulsehir anadolu lisesinin taban puanı kaç?

2018-06-08 13:32:25
 
0
 
0

biz Gülşehir lisesine geliyoruz kankamla

2017-02-27 15:52:34
 
0
 
0
BENZER OKULLAR
Yorum 0

Mahmut-Dudu Yazıcı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Nevşehir Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Kalaba Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 0

Kaymaklı Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 1

Şehit Furkan Demir Anadolu Lisesi Sınavsız öğrenci alan bir lisedir.

Eğitimin İçinden...
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi kaç puan 2024 53.4837
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi özel mi? Hayır. Bu lise devlet okuludur.
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi sınavla mı öğrenci alıyor? Hayır. Sınavsız OBP puanı ile öğrenci almaktadır.
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi Yatılı mı? Pansiyonu yok.
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi'nde hazırlık var mı? Hayır. Eğitim süresi 4 yıldır.
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi yabancı dili hangisi? İngilizce
  • Bu okulda mı okuyorsunuz?
  • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
  • Bu okulun velisi misinz?
  • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz