Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Kütahya / Simav
Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl)

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) Kütahya ili Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl)'ne nakil almayı planlıyorsanız Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) Taban Puanı - -
2017 Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) Taban Puanı 238.4744 -
2016 Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) Taban Puanı
252.1590 66.0100

Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl)'nin fiziki imkanlarını, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl)'nin başarılarını, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl)'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Kütahya Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl)'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl)'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) taban puanı 2019 , Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) yüzdelik dilimi, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) yorumları, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) pansiyonu var mı? yatılı mı?, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) nerede?, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) üniversite başarısı, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) formaları, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) adresi, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) başarıları, Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl) Kütahya, Simav Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi (Aihl)

google+ google+ google+