Seçim Filtreleri
Yerleştirme Türü Seç
Okul Türü Seç
İl Seç
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
Adres
MEB logo Kayseri / Develi
AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Okulu Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Devlet Okulu mu?
Listene Ekle/Çıkar

AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Kayseri ili Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzuna göre sınavsız olarak öğrenci alacak.

AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2019 LGS başvuru tercih kılavuzunda açıklanacak olan Sınavsız Yerleştirme öncelikleri doğrultusunda öğrenci alımı yapacak.

Yerel yerleştirme işlemleri okulların türü, kontenjanı ve konumuna göre il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince oluşturulan ortaöğretim kayıt alanlarındaki okullara sırasıyla öğrencilerin ikamet adresleri, okul başarı puanının üstünlüğü ve okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığı kriterlerine göre yapılır. Değerlendirmede eşitlik olması durumunda sırasıyla; 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki yılsonu başarı puanı üstünlüğüne bakılarak yerleştirme yapılır.

AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'ne nakil almayı planlıyorsanız AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı - -
2017 AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı 136.1420 -
2016 AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
164.2858 93.4000

AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin fiziki imkanlarını, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin tercih edilme nedenlerini, yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Okulun Telefonu:
Okulun Faxı:
Okulun Adresi:

İlk yorumu siz yapın !

Önemli: Kayseri AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2019 , AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yorumları, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ üniversite başarısı, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ formaları, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları, AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Kayseri, Develi AYŞE YAHYA FATMA KOCATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

google+ google+ google+