Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul / Tuzla

Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 21
  Yorum
TANITIM KARTI
Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Kontenjanı 60
Taban Puanı Güncelleniyor....
Yüzdelik Dilimi Güncelleniyor....
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle/Oku LGS Puanı Hesapla

Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılı için 2021 LGS başvuru kılavuzuna göre Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak.

Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Okulun Son 5 Yıllık Kontenjan Bilgisi
2021
60
2020
60
2019
90
2018
90
2017
0
Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 - -
2019 - -
2018 - -
2017 325.6296 -
2016 300.2049 49.30
Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı yüzdelik dilim bilgisini yıllara göre arşivliyoruz.
Okulumuz, Kibar Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Hayırsever İşadamı Asım KİBAR tarafından yaptırılmış, 2010 - 2011 Eğitim - Öğretim Yılında 60 erkek ve 57 kız olmak üzere toplam 117 öğrencisiyle hizmete açılmıştır. 10.000 metre kare bir alan üzerine inşa edilen binamız, 29 derslik, 1 kütüphane 1 bilgisayar laboratuvar, 2 atölye ve 3 idare odasından oluşmaktadır.

Vizyon Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç olarak kabul edilir. Okulumuzda her veli bilsin ki öğrencisine öğrenmesi için her türlü fırsat verilecek ve okul onların beklentilerine karşılamalarında yardımcıdır. Okulumuzda hem öğretmenler hem de öğrenciler birbirlerinin öğrenmesi ve gelişimine yardımcı olmanın önemine inanırlar. Okulumuzda çalışanlarımız gerekleri yaparak kendilerinden emin olsunlar. Doğruları yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasınlar ve gerekenleri yerine getirmelerinde endişeleri olmasın. Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

Misyon Biz... Bütün Öğrencilerimizin Eğitim ve Öğretim için tüm ihtiyaçlarını tespit ederek kendine güven duyan bireyler olarak yetişmelerini sağlayarak 21. Yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler için varız.
 • Öğretmen :50
 • Öğrenci :750
 • Derslik :29
 • BT Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Atölye-İşlik :3
 • Öğretim Şekli :Tam gün

Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere, yılsonu sınıf atlatma işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk iş gününden ekim ayının sonuna kadar ve ikinci dönemin başlangıcından şubat ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda ise aylık yapılır.

Nakil ve geçişler, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında ise her ayın; ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Daha Fazlası için buraya tıklayınız.

Adres: Aydıntepe Batu Sok. No1 Tuzla/İSTANBUL

Tel: 2165072053

Fax: 2165072087

web: http://asimkibarmtal.meb.k12.tr

Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili 21 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında gerçek bilgiler paylaşın.
[AKMTAL]

Okulumuz sınav+mülakatla öğrenci alan bir okuldur.Yİyecek ve içecek alanı ve Konaklama ve seyahat alanları vardır.Sınavlı okullar tercihinize bizim okulu ve okumak istediğiniz alanı seçip tercih edeceksiniz.Sistem direk sizi bizim okula yerleştirmeyecek tercihlerinizde yer alan sınavlı ya da sınavsız başka bir okula yerleştirecek eğer bizim okulun mülakat sınavı kontenjanına girebilirseniz sınav belgenizde hem yerleştiniz okulun adını hem de bizim okula mülakata girmeye hak kazandınız yazacak.Bundan sonraki süreçte okulla irtibata geçip mülakat tarihlerini öğrenip mülakata gireceksiniz eğer kazanırsanız yerleştiğiniz okuldan bizim okula nakil yaparak bizim öğrencimiz olacaksınız eğer mülakatı kazanamazsanız ilk yerleştiğimiz okula kayıt hakkınız kaybolmayacak orda okuyacaksınız.Kısaca sistem bu yani bizim okulu sınavlı okul tercihlerinize yazarak ve okulun yaptığı mülakat sınavına girmeye hak kazanarak mülakat sınavına girip kazanmak.Umarım açıklayıcı olmuştur.

2021-06-09 21:57
[Lise seçme konusunda karars]

Bu konulara ilgili olduğumdan dolayı okulu sevdim. Sanrım ilk sıraya bu okulu yazacağım. Hadi bakalım, hakkımızda hayırlısı olsun.

2020-07-17 11:47
[soru]

Okul ´un bu seneki kontenjanı kaç kişi bilen var mı?

2020-07-16 19:12
[Yskskll]

Artık okulumuz sınavla öğrenci alacak protokol okul oldu

2020-05-30 17:29
[Lgs kurbanı ]

Okul sınavsız yerleştirme yazıyor doğru bir bilgi mi lgs sınavı şart mı

2020-05-01 01:07
[Veli ]

Okul vasat parayla herşeyi yapıyorlar devamsızlık silme sınıf geçirme zorla para alıyorlar bir de bağış yazıyorlar

2019-12-09 23:52
[Acilll]

Bende bu yıl bu okuldayım. Okulda okuyanlara sormak istiyorum, okula telefon getirilebiliyor mu.

2019-08-17 21:51
[Necmi]

Arkadailar okulun anadolu ve teknik bölümleri kız dolu kız çok vat okulda adeta okulun ortamı çok iyi.

2019-07-29 11:21
BENZER OKULLAR
Yorum 68

Teknopark İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 57

Borusan Asım Kocabıyık Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 57

Bağcılar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 33

Üsküdar Zeynep Kamil Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 28

İstanbul Ticaret Odası Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 48

Hamidiye Etfal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Kaynaklar:Bu sayfada yer alan Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tanıtım bölümünde kullanılan tüm bilgiler, okulun resmi web sitesi (http://asimkibarmtal.meb.k12.tr), MEB (www.meb.gov.tr) ve kullanıcıların iletişim kanallarımız üzerinden gönderdikleri bilgilerden derlenmiştir.

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2021

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız