Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İstanbul / Küçükçekmece
Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Ekle
 • 20
  Yorum

TANITIM KARTI

Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 298.7318
Güncel Yüzdelik Dilimi 37.71
Okulun Kontenjan Türü Kız/Erkek
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?

Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

 • Grafik Ve Fotoğraf Alanı
 • Matbaa Teknolojisi Alanı
Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 298.7318 37.71
2019 - -
2018 243.5055 42.24
2017 289.3578 -
2016 257.4397 64.16
Dr. Oktay Duran Matbaa Anadolu Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek Lisesi olarak faaliyetini yürüten okulumuzun adı 27.03.2009 tarihinde Dr. Oktay Duran Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi olarak değiştirilmiştir.

2009-2010 Öğretim yılında okulumuz bünyesinde Teknik Lise ve bu lisemizde de Matbaa alanı açılmıştır. 2010-2011 Öğretim yılında okulumuz bünyesindeki Endüstri Meslek Lisesinde Grafik-Fotoğrafçılık alanı açılmıştır.

Okul binamız 10.000 metrekare alan üzerine 1.250 metrekare kapalı alan olarak depreme dayanıklı perde beton sistemiyle inşa edilmiştir. 750 metrekare otopark, 2500 metrekare tören alanı, 1500 metrekare kapalı halı saha , 590 metrekare tenis kortu 3410 metre kare yeşil alan bulunmaktadır.

Okulumuzda 18 derslik,10 Atelye,3 Bilgisayar Laboratuvarı, 2 BT Sınıfı, FKB Laboratuvarı, Konferans Salonu( 110 Kişilik ) ,Kütüphane, Kantin, 9 yönetim odası bulunmaktadır.

 • Öğretmen Sayısı : 60
 • Öğrenci Sayısı : 1100
 • Öğretim Şekli : ÖRGÜN EĞİTİM
 • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:30 DERS BAŞLAMA 16:40 DERS BİTİŞ
 • Derslik Sayısı : 24 Atölye-İşlik Sayısı : 18
 • Fen Laboratuarı Sayısı : 1
VİZYON - Öğrenciler öğrenmeyi kendileri istesin ve öğretmenleri bu konuda teşvik etsinler. Dolayısıyla hem öğretenler , hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişmesine yardımcı olsunlar, bilgiyi paylaşmayı öğrensinler. - Okulun herkes daima daha mükemmeli elde etmek için çalışsın. - Çalışanlar kendilerinden önce kurumlarını mükemmelleştirmek için çalışsın - Tüm okul paydaşlarının memnuniyeti sağlasın.

MİSYON Biz, takım ruhu anlayışıyla çalışarak, öğrencilerimizi Atatürk İlke ve İnkılapları ışığı altında, vatanın ve milletini seven, insan haklarına, toplumsal değerlere önem verip uygulayan, mesleğini dürüstlük içerisinde en kaliteli şekilde icra eden, öğrendikleriyle yetinmeyerek sürekli daha mükemmelini araştırıp geliştiren, çağdaş, ileri görüşlü bir birey olarak topluma kazandırmak için varız.

ALANLAR
 • Matbaa Teknolojisi
 • Baskı Öncesi
 • Grafik-Fotoğrafçılık
 • Grafik

Adres: Beşyol Mahallesi İnönü Caddesi No32 Sefaköy / K.Çekmece / İstanbul

Tel: 02125998292 - 02124260974

Fax: 02124260973

web: http://oktayduranmml.meb.k12.tr

Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili 20 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Benzer Okullar

Yorum 24
Teknopark İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Teknopark İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 53
Borusan Asım Kocabıyık Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Borusan Asım Kocabıyık Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 33
Bayrampaşa Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Bayrampaşa Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 27
Güzelyurt Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Güzelyurt Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 57
Bağcılar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Bağcılar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 28
Üsküdar Zeynep Kamil Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Üsküdar Zeynep Kamil Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Bu sayfada yer alan Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır.2021

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları okuyabilir, Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dr.Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2021

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız