Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Yerleştirme Şekli: Sınavsız Yerleştirme
02126256090
02126250098
Çırçır Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No9 Alibeyköy Eyüp/İSTANBUL
MEB logo İstanbul / Eyüpsultan
Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

http://refhantumerlisesi.meb.k12.tr
 Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul/Eyüpsultan
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Proje Okulu mu?
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar
Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanında eğitim vermektedir.

Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında 2019 LGS başvuru kılavuzunda herhangi bir değişiklik olmazsa sınavsız olarak öğrenci alacak.

Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sınavsız Yerleştirme ile öğrenci alan bir okuldur. Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin gelecek yıl yerel yerleştirme ile öğrenci almaya devam edip etmeyeceği MEB tarafından sınav öncesi yayımlanacak olan LGS başvuru kılavuzunda belli olacak

Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne nakil almayı planlıyorsanız Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.10.11.12. sınıf boş kontenjan bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nakil ve geçiş başvurusu veli tarafından öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır. Liselerde nakil ve geçiş başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2018 Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı - -
2017 Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı 392.2179 -
2016 Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
356.3835 31.8700

Okulumuz 1990 yılında ortaokul ve lise olarak faaliyet vermeye başlamıştır. Tümer ailesi tarafından eyüp ilçesinde yaptırılan ikinci okuldur. 1995 yılı içerisinde ortaokul kısmı kaldırılıp sadece lise olarak eğitim öğretime devam edilmiştir. 1997-1998 eğitim öğretim yılı içerisinde Süper Lise olarakta eğitim verilmeye başlanmıştır. Halen okulumuz süper lise ve düz lise olarak eğitim vermeye devam etmektedir. Okulumuz 2004-2005 eğitim öğretim yılından itibaren ikili sistemde eğitim öğretimi sürdürmektedir.

 • Hemşire Yardımcılığı
 • Ebe Yardımcılığı
 • Sağlık Bakım Teknisyenliği

VİZYON : Türk Milli Eğitiminin genel ve özel amaçları doğrultusunda, yurdunu ve milletini seven, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen, öğrenmeye açık, girişimci, yaratıcı, saygılı, kendine güvenen bireyler yetiştirmek.

MİSYON : Çağdaş eğitimi ilke edinen, insancıl anlayışlarla hareket eden, toplumun daha yüksek refah düzeyine ulaşmasını sağlayacak, Atatürk ilke ve inkılapları dahilinde bireyler yetiştirebilmek.

BAŞARILAR : Edinilen çok sayıda başarı için öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

 • Öğretmen : 37
 • Rehber Öğretmen : 2
 • Öğrenci : 560
 • Derslik : 17
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 1
 • Konferans Salonu : 1
 • Atölye-İşlik : 1
 • Spor Salonu : 1
 • Öğretim Şekli : İkili Öğretim
 • Kantin: 1
 • Bahçe : 1
 • Saatler : 08.00 - 17.00
 • Yerleşim Yeri : Güneyinde Alibeyköy, batısında Yeşilpınar gibi merkezi yerleşimlerin bulunmakta olup ulaşımın rahat sağlanabileceği bir konumu vardır.

Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında yapılan yorumları okuyabilir veya bu okulla ile ilgili düşüncelerinizi, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin tercih edilme nedenlerini, okulun olumsuz gördüğünüz yönleri yorum alanımızda belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere veya velilere yardımcı olabilirsiniz.

Bu okula 106 yorum yapıldı.Sizce bu okul niçin tercih edilmelidr? Bir yorum yaparak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.

Önemli: İstanbul Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri ve Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yanıltıcı bilgilerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2019 , Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi formaları, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul, Eyüpsultan Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

google+ google+ google+

)