Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.

İstanbul / Bağcılar
Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.
 • Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.
  Ekle
 • 21
  Yorum

TANITIM KARTI

Yerleştirme Şekli Merkezi/Yerel
Tercih Kodu ---
Kontenjan Sayısı ---
Okulun Taban Puanı 293.9919
Güncel Yüzdelik Dilimi 39.77
Okulun Kontenjan Türü Kız
Okulun Pansiyonu Yok
Okulun Eğitim Süresi 4 Yıl
Okulun Yabancı Dili İngilizce
Devlet okulu mu? Evet
Proje Okulu mu?

Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. İstanbul ili Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı devlet okuludur.

Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. 2021-2022 eğitim öğretim yılında 2021 LGS başvuru kılavuzunda bir değişiklik olmazsa Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alacak. Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.'ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf LGS Sınavına girmeniz gerekiyor.

Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.'nin belirlenen kontenjanlarına, puan üstünlüğüne göre, öğrencilerin tercihleri doğrultusunda Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılır. Puanının eşitliği hâlinde sırasıyla Okul Başarı Puanına (OBP), 8’inci, 7’nci ve 6’ncı sınıflardaki Yılsonu Başarı Puanına (YBP), okula özürsüz devamsızlık durumuna, tercih önceliğine ve öğrencinin yaşına bakılarak yerleştirme yapılır.

Aşağıdaki tabloda Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. LGS taban puanı ve yüzdelik dilimini yıllara göre sürekli olarak güncel tutuyoruz.

 • Bilişim Teknolojileri Alanı
Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.

(İlk yerleştirme sonuçlarına ait verilerdir.)

Yıl Taban Puanı Yüzdelik Dilimi
2020 293.9919 39.77
2019 274.9390 56.25
2018 263.2402 33.64
2017 333.1314 -
2016 304.9468 47.73
2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında Bağcılar Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi adıyla 1524 Örgün Eğitim, 445 Açık Lise öğrencisi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Okulumuzda bu dönem itibariyle 3 şubeden oluşan anasınıfı ve 6 bölüm bulunmaktadır.

Okulumuzda mevcut olan 6 bölümden Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Alanı, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı 2005; Bilişim Teknolojileri Alanı 2007; Grafik ve Fotoğrafçılık Alanı 2008 yılında faaliyete geçmiştir.

Okulumuzda ikili eğitim-öğretim yapılmakta olup 11 ve 12. Sınıflar sabahçı, 9 ve 10. Sınıflar öğlencidir. 12. Sınıflar haftanın iki günü okula, üç günü işletmelerde beceri eğitimine gitmektedir.

Okulumuzda Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2011-2012 Eğitim-öğretim yılında hizmete girmiştir. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı olmak üzere 2 bölümde eğitim verilmektedir.

Okulumuzda Özel Eğitim Güzellik Saç Bakım Alanı olarak 2015-2016 Eğitim-öğretim yılında hizmete girmiştir.

VİZYON Mesleki ve Teknik Öğretimin tüm branşlarında yükseköğrenime öğrenci ve piyasaya da kalifiye ara eleman yetiştiren, çağdaş düzeyde, kaliteli ve seçkin bir kurum olmaktır.

MİSYON Çağdaş, yenilikçi ve kaliteli eğitim çizgisini yakalayabilmek, kurum içi ve dışı verimi, etkinliği artırmak için; Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı kalan, teknolojiyi takip eden ve en iyi şekilde kullanabilen öğrenciler yetiştirmek.

 • Öğretmen Sayısı : 101
 • Rehber Öğretmen Sayısı : 1
 • Öğrenci Sayısı : 1524
 • Öğretim Şekli : İkili
 • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 07:00 - 12:55 13:05 - 19:30
 • Derslik Sayısı : 26
 • Atölye-İşlik Sayısı : 7
 • Fen Laboratuarı Sayısı : 1
 • BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı : 4
 • Konferans Salonu : 1
 • Spor Salonu : 1
 • Kütüphane : 1
 • Kantin : 1
 • Bahçe : 1
 • İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Okulumuz İlçe Merkezine yaklaşık 4 km, İl Merkezine yaklaşık 16 km uzaklıktadır..
 • Ulaşım : Bağcılar Dağ yolu üzerinden OSMANGAZİ CADDESİ durağından geçen tüm hatları kullanabilirsiniz. OSMANGAZİ CADDESİ Durağından Geçen Hatlar (92A)KİRAZLI METRO-ATEŞTUĞLA - EMİNÖNÜ (92K)YENİ MAHALLE METRO- KİRAZLI - BEYAZIT (92Ş)YENİ MAHALLE METRO- MECİDİYEKÖY (97G)YENİ MAHALLE METRO- BEYAZIT (98Y)GİYİMKENT-YÜZYIL MAH.-BAKIRKÖY Minibüs Olarak Dağyolu Caddesinden gecen tüm hatları,ayrıca Topkapı-Şaşkın hattını.Bakırköy´den gelecek olanlar ise Bakırköy-Yavuz hattınıda kullanabilirsiniz.
 • Yerleşim Yeri Bilgisi : Ayrıca Bağcılar Dereyolu güzergâhını kullanmak isteyenler DEREYOLU durağında inerek okulumuza ulaşmaları mümkündür. DEREYOLU Durağından Gecen Hatlar: (HT11)GİYİMKENT - FATİH MAH. - YENİBOSNA METRO (MK44)BATIŞEHİR-KİRAZLI METRO Dolmuş minibüs olarak Dereyolundan geçen tüm minibüsleri kullanabilirsiniz. (Şirinevler-Otocenter)
Okulun YGS/LYS Başarı Durumu : 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı mezunlarından 66 öğrenci lisans, 190 öğrenci ön lisans bölümlere yerleşti. 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı mezunlarından 24 öğrenci lisans, 175 öğrenci ön lisans bölümlere yerleşti.

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 2083. Sok. No 26 Bağcılar/İSTANBUL

Tel: 02124323466

Fax: 02124323466

web: http://ankadayifciogluktml.meb.k12.tr

Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. ile ilgili 21 yorum yapıldı. Bir incelemede bulunarak bu okulu tercih edecek veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz!.
 • Hakaret ve küfür içerikli ifadeler kullanmayın.
 • Açık, değerli ve dürüst bilgiler yayınlayın.
 • Okulun eğitim öğretim başarısı, ulaşımı, fiziki olanakları konularında gerçek bilgiler paylaşın.
 • Diğer kullanıcılara karşı nazik olun.
 • Yorumlarınızın yararlı ve bilgilendirici olmasına özen gösterin.

Benzer Okullar

Yorum 24
Teknopark İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Teknopark İstanbul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 53
Borusan Asım Kocabıyık Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Borusan Asım Kocabıyık Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 33
Bayrampaşa Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Bayrampaşa Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 27
Güzelyurt Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Güzelyurt Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 57
Bağcılar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Bağcılar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Yorum 28
Üsküdar Zeynep Kamil Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Üsküdar Zeynep Kamil Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Merkezi/Yerel Sınav Puanı ile öğrenci alan bir lisedir.

Bir İnceleme Bırak!

 • Bu okulda mı okuyorsunuz?
 • Bu okuldan mı mezun oldunuz?
 • Bu okulun velisi misinz?
 • Bu okulda öğretmen veya yönetici misiniz?

O halde Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. ile ilgili bir iceleme (yorum) ekleyerek bu okulu tercih etmeyi düşünen veli ve öğrencilere yardımcı olabilirsiniz

Bu sayfada yer alan Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.'nin başarı durumu ve istatistiki bilgileri de dahil olmak üzere tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.'nin resmi web sayfasından alınmıştır.2021

İçeriğe eklemeye çalıştıklarımız: Bu sayfamızda Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. taban puanı ve yüzdelik dilimi yer almaktadır. Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. yorumları okuyabilir, Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.'nin başarıları, formalarını, pansiyon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Alaattin - Nilüfer Kadayıfcıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. taban puanı 2021

Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içeriklerin kaldırılması için lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. Sorubak.Com ile iletişim için tıklayınız