S:1

Emel bahçede arkadaşları ile yakar top oynuyordu. Oynarken top birden yola çıktı. Emel, topun arkasından yo- la fırladı. O sırada, hızla gelen araba az kalsın Emele çarpacaktı. Emel çok korktu. Bir daha yola bakmadan yola çıkmamaya karar verdi.
Emel nerede oynuyormuş?

Emel bahçede arkadaşları ile yakar top oynuyordu. Oynarken top birden yola çıktı. Emel, topun arkasından yo- la fırladı. O sırada, hızla gelen araba az kalsın Emele çarpacaktı. Emel çok korktu. Bir daha yola bakmadan yola çıkmamaya karar verdi. Emel nerede oynuyormuş? sorunun cevabı "bahçede " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdakilerden hangisi Mustafa Kemalin etkilen- diği yazarlardan biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi bulunduğu yapı ile yanlış eşleştirilmiştir ? Aşağıdakilerden hangisi kişinin anne babası vefat ettikten sonra yapacağı iyiliklerden değildir? Bir kavşakta sağa dönecek olan sürücünün aşağıdakilerden hangisini yapması yanlıştır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde yazım yanlışı yoktur? Gerçekleri konuşmaktan korkmayınız. Genç düşünceli demek gerçek düşünceli demektir. Sorunları olaylara göre değil, aslında olduğu gibi ele almak lâzımdır.Diyen Atatürk aşağıdaki özelliklerden hangisini ortaya koymuştur? Aşağıdaki dönemlerden hangisinde Türk milleti ilk kez devlet yönetiminde temsil edilme hakkını elde etmiştir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde yüklem geçişli bir fiildir? • Menekşe•Kara yosunu•PapatyaVerilen bitkilerin ortak özelliği aşağıdakilerden hangisidir? 1. Sigara kullanma 2. Soğuk havada ağızdan nefes alınması 3. Bazı kimyasal maddeleri solumaVerilen ifadelerden hangileri solunum organlarımızı olumsuz olarak etkiler? Bütün iç hukuk yollarını kullandıktan sonra vatandaşlar aşağıdaki mahkemelerden hangisine başvuru yapabilir? Aşağıdaki inançlardan hangisinde Sihizm ile İslamiyet benzer görüşe sahiptir? 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa göre, Devlet memurları hakkındaki ihbar ve şikayetler, garaz veya mücerret hakaret için, uydurma bir suç isnadı suretiyle yapıldığı ve soruşturma veya yargılamanın tabi olduğu kanuni işlem sonucunda bu isnat sabit olmadığı takdirde, merkezde bu memurun en büyük amiri, illerde valiler, isnatta bulunanlar hakkında kamu davası açılmasını aşağıdakilerden hangisinden isterler? Türk devletlerinde devleti yönetme yetkisinin dayanağı aşağıdakilerden hangisidir? Türkiyede her türlü madeni araştırmak için kurulan kurum hangisidir? Bütünleri kendisine eşit olan açı kaç derecedir? Günde 40 sayfa kitap okuyorum. Üç haftada kaç sayfa kitap okurum? Aşağıdakilerden hangisi olumsuz fiildir? Çocuk ve Aile yardımı ile ilgili aşağıdaki seçeneklerden/şıklardan hangisi yanlıştır? Akşam iş dönüşü yoğun trafikte otobüs bekleyen birinin diğer araçlara değil de sadece otobüslere dikkat etmesi algıyı etkileyen faktörlerden hangisiyle açıklanabilir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir