S:1

Atatürk nerede öldü?

Atatürk nerede öldü? sorunun cevabı "Dolmabahçe Sarayı'nda" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
8-1=? işleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
Aşağıdakilerden hangisi kişinin sorumluluk alanı içindedir? Ben saat altıda okula giderim. Cümlesinin İngilizcesi aşağıdakilerden hangisidir? "Güreş eski bir Türk sporudur. Cümlesinde kaç sözcük vardır? Aşağıdakilerden hangisi İslama göre insanın sorumlu tutulacağı konulardan biridir? En küçük kemik vücudumuzun hangi kısmındadır. Aşağıda verilen sözcük çiftlerinden hangisi eş anlamlı değildir? Ayşe, akşam hava durumu bültenini izledi. Sabah okula giderken sıkı sıkı giyindi. Şemsiyesini almayı ihmal etmedi.Buna göre, Ayşenin akşam izlediği hava durumu bülteninde ne söylenmiş olabilir? Aşağıda verilen cümlelerden öznel olanların başına Ö nesnel olanların başına N yazalım.( ) Güneş yükseldikçe gökyüzündeki pembelik de yavaş yavaş açık maviye dönüştü. ( ) Güneşin bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. ( ) Yolun iki yanında yemyeşil tarlalar uzanıyordu. ( ) Daha sonra üstü çiçeklerle dolu meyve ağaçlarının olduğu bir yerden geçtik.( ) Çevre o kadar güzeldi ki izlemeye doyamıyor, oradan ayrılmak istemiyorduk. '' Station '' kelimesinin Türkçe karşılığı hangisidir? Doğal ortama en çok zarar veren aşağıdakilerden hangisidir? "O (Muhammed), Allah'ın elçisi ve peygamberlerin sonuncusudur." (Ahzab Suresi, 40.ayet) Yukarıdaki Kuran ayetinde Yüce Allah, peygamber efendimizin hangi yönünü vurgulamıştır? Aşağıdakilerden hangisi, Kök Türk Devletine son veren Türk topluluklarından biri değildir? I. Süpermarketleri tercih etmekII. Evimize en yakın marketten alışveriş yapmakIII. Malın fiyat ve kalitesini değişik yerlerden araştırmakYukarıdakilerden hangileri bilinçli alışverişin temel kurallarındandır? Kare ile ilgili aşağıdaki bilgilerden hangisi yanlıştır? Aşağıda verilen cümleleri anlamlı bir diyalog yapmak için doğru sıralama nasıl olmalıdır?1. Why are you there?2. Where are you, Bill?3. I want to buy flowers for my mother.4. At the florists Bebeğin doğuma kadar gelişimini sürdürdüğü bölüme ne ad verilir? Aşağıdakilerden hangisi ritmik sayma değildir? Bayrağımızda hangi renk bulunmaz? Bir çıkarma işleminde çıkan sayı 14, eksilen 76 ise fark kaçtır? Kuran-Kerim hangi halife zamanında çoğaltılmıştır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir