S:1

Allahın her şeyi bilmesine ne denir?

Allahın her şeyi bilmesine ne denir? sorunun cevabı "İlim" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Henüz son eklenen yorum yok. Lütfen tüm yorumlar sekmesine tıklayınız

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
1+3=? İşleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
Bir insanın kendine ev almış olması, hangi temel hakkını kullanmıştır? Aşağıdakilerden hangisi çocuk haklarından biri olamaz? Çocuk Hakları Sözleşmesine göre hangisi çocuk kabul edilir? İnsanın temel haklarının kullanımı ne zaman başlar ve biter? Temel hak ve hürriyetlerin güvence altına alınmasından kim sorumludur? Anneniz size ait bir günlüğü, sizden izin almadan okursa hangi hakkınızı ihlal etmiş olur? Okula yazılan bir çocuk hangi hakkını kullanmaya başlamıştır? Aşağıdakilerden hangisi en önemli temel hak ve hürriyetimizdir? Çocuk olarak ailede hangi sorumlulukları alabiliriz? Herkes düşünce ve kanaatlerini açıklama hakkına sahiptir. tanımı hangi haklarımız arasında yer alır? Haklarımızın ihlal edildiği durumlarda aşağıdakilerden hangisini yapmamız doğru olur? Temel insan hakkı olan yaşama hakkı ne zaman başlar? Temel haklara sahip olabilmemizin koşulu hangisidir? Okulda aynı düşüncede olmasak bile, herkes istediğini söylemekte serbesttir böyle düşünen biri neyi savunuyordur? Çocuk Hakları Sözleşmesinde aşağıdakilerden hangisi yer almaz? Aşağıdakilerden hangisi evde alabileceğin sorumluluklardan biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi uzlaşı ortamında yapılması gereken davranışlardandır? Demokrasi ve demokratik bir yönetimin sağlanması için gerekli olan temel değerler aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi çocuk haklarına aykırıdır? Sınıf başkanlığına aday olan bir kişi hangi hakkını kullanmıştır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir