S:1

Aşağıdaki cümlelerin hangisinde terim anlamlı bir sözcük kullanılmamıştır?

Aşağıdaki cümlelerin hangisinde terim anlamlı bir sözcük kullanılmamıştır? sorunun cevabı "Bütün gün ne yapacağını bilmeden oturdu durdu." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Henüz son eklenen yorum yok. Lütfen tüm yorumlar sekmesine tıklayınız

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
2x2=?
Powered by Commentics
Ben çok uzun boylu bir çocuğum. diyen biri hangi özelliğinden bahsetmektedir? Sözlü tarih çalışmasında, ailemizle ilgili bilgi için aşağıdakilerden hangisine başvuramayız? Aşağıdakilerden hangisi olumsuz duygularımızdandır? Aşağıdakilerden hangisi kronolojik sıraya göre en sonda yer almalıdır? Nüfus cüzdanı kim tarafından verilir? Atalarımızdan kalan camiler, hanlar, hamamlar, köprüler, medreseler hangi milli kültürümüzü oluşturan ögelerdendir? Tuna ile Melahat ikiz kardeştir. Nüfus cüzdanlarını incelersek, aşağıdakilerden hangisinin farklı olduğunu görürüz? Velinin resim kulübüne, Ceylinin ise spor kulübüne seçilmek istemesi aşağıda verilenlerden hangisiyle ilgili olabilir? Yabancı ülkelere gidecek olan kişilere verilen resmi kimlik nedir? Her insanda bulunan ve kesin ayırt edici olan bireysel farklılık hangisidir? Aşağıdaki oyunlardan hangisi kültürümüze özgü değildir? Geçmişte yaşanan olayları yaşayan kişilerin ağzından dinlemeye ne ad verilir? Arkadaşımla farklı müzik türlerinden hoşlanıyoruz ama çok iyi anlaşıyoruz.Yukarıdaki açıklamayı yapan çocuk için aşağıdakilerden hangisi söylenebilir? Edebiyat eserleri milli kültürümüze aittir. Hangisi bu açıklamaya örnek olamaz? Hangisi fiziksel özelliklerimizden birisi değildir? Kişilere doğumundan itibaren verilen ve o kişiye ait bilgilerden oluşan belgeye ne ad verilir? Aşağıdakilerden hangisi aile geçmişimiz bakımından diğerlerine göre daha az bilgiye sahiptir? Aşağıdakilerden hangisi milli kültürümüzün bir parçası değildir? Bizim kültürümüzde küçükler büyüklerin ellerini öper. diyen bir kişi hangi milli kültüre örnek vermektedir? Nüfus cüzdanlarına ne zaman fotoğraf yapıştırılır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir