S:1

999,999 ondalık gösteriminin yüzde birler basamağına göre yuvarlanmış hali aşağıdakilerden hangisidir?

999,999 ondalık gösteriminin yüzde birler basamağına göre yuvarlanmış hali aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "1000" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
Dünyanın uydusu hangisidir?
Powered by Commentics
Aşağıdaki cümlelerin hangisinde sıfat yoktur? İslamiyetin Türkler arasında yayılmasında aşağıdaki ünlü isimlerden hangisinin etkisinden söz edilemez? Bir kenarının uzunluğu 6 m olan kare şeklindeki bahçenin çevresine 4 sıra tel çekeceğiz kaç metre tele ihtiyaç vardır? Aşağıdakilerden hangisi İslam'da övülen bazı tutum ve davranışlardan biri değildir? Bir sınıf mevcudu 38dir. Öğrenciler sınıftaki 4 sıraya ikişerli, diğerlerine üçerli oturuyorlar. Bu sınıfta kaç tane sıra vardır? Bir çocuk resim yapıyor.Tutup ebemkuşağını sermiş önüneVe o asil beyazlığa eğmiş başını,Kalemleri yeşil, mavi, sarı.... Yukarıda verilen dörtlükte aşağıdakilerden hangisi yoktur? Aşağıdakilerden hangisinin tevekkül anlayışına uygun davrandığı söylenemez? Mustafa Kemal 19 Mayıs 1919da Havza genelgesi ile işgallere karşı protesto mitingleri düzenlenmesini, silahların bırakılmamasını istemiştir. Bu genelge ile Mustafa kemal aşağıdakilerden hangisine ters düşmemiştir? Birinci Dünya savaşından sonra yenilen devletlerin durumunu görüşmek ve hangi antlaşmaların yapılacağını belirlemek üzere hangi konferans toplanmıştır? Aşağıdaki sanatçılardan hangisi İkinci Yeni şiir anlayışıyla eser vermemiştir? Aşağıdaki ifadelerden; doğru olanların başına(D), yanlış olanların başına(Y) yazınız (.......) Teknolojik ürünler yalnızca evde kullanılır.(.......) Cırt cırt bantlar akasya çiçeklerinden esinlenerek icat edilmiştir.(.......) Lagari Hasan Paşa,17.yy başlarında basit hava roketi ile ilk kez havalanmayı başarmıştır.(.......) SamuelMorse ampulü ilk bulan kişidir.(.......) Teknolojik ürünler tasarlanırken insan ihtiyaçları ve kullanım alanları düşünülmez. Aşağıdakilerden hangisi Allaha inanmakla ilgili yanlış bir bilgidir. Vücudumuzdaki en güçlü kas aşağıdakilerden hangisidir? Türkiye İnternete ilk olarak hangi yılda ve neredenbağlanmıştır? Düğme, kumaştaki dikilecek yere yerleştirilir. İğne, kumaşın arka tarafından batırılıp düğmenin bir de- liğinden geçirilir. Sonra iğne, düğmenin başka bir deliğinden geçirilip kumaşa da batırılarak kumaşın arkasından çıkarılır. Düğme sağlam bir şekilde yerine oturunca arkasından düğüm atılır.Bu metin aşağıdaki sorulardan hangisine cevap vermek amacıyla yazılmıştır? Muz sever misin? Sorusunun İngilizcesi aşağıdakilerden hangisidir? Yarın ülkemiz Balkanlar üzerinden gelen soğuk hava kütlesinin etkisine girecek. Bu sebeple ülke genelinde sıcaklıkların 5 ila 10 derece düşmesi bekleniyor. Ayrıca hafta boyunca iç ve doğu kesimlerde zirai don görüleceğinden çiftçilerin tedbirli olması gerekmektedir.Bu parçanın anlatım türü aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki sözcüklerin hangisinde ünsüz sertleşmesi vardır? İslam dinine girmek isteyen bir kişi ilk olarak hangi sözü söylemelidir? Aşağıdakilerden hangisi, delici karın yaralanmalarında yapılan doğru ilk yardım uygulamalarındandır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir