S:1

Aşağıdakilerden hangisi sağlıklı bir kahvaltı sofrasında bulunmaz?

Aşağıdakilerden hangisi sağlıklı bir kahvaltı sofrasında bulunmaz? sorunun cevabı "cips" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdakilerden hangisi kuşlara ait yanlış bir ifadedir? Aşağıdakilerden hangisi elektrik ve suyu tasarruflu kullanmamızın sonuçlarından biri olabilir? Yanlış eşleştirilmiş kelime grubunu işaretleyiniz My friends are playing basketball in the basketball pitch ............ . Evde 15 tane oyuncağım vardı. Bunlardan 4 tanesini kardeş okulumuza gönderdim. Kaç oyuncağım kaldı? Aşağıdakilerin hangisinde nasıl sorusu bir ismi etkilemiştir? 7 onluk 5 birlikten oluşan bir sayı ile 2 onluk 8 birlikten oluşan sayının toplamı kaçtır? Bir kimsenin hayatını, kişiliğini, eserlerini geniş olarak inceleyen, bunları roman tarzında işleyen edebî yazılara - - - - denir.Bu cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi getirilmelidir? Bazı yağlar bitkisel bazı yağlar hayvansal kaynaklıdır.Aşağıdakilerden hangisi bitkisel bir yağ değildir? Mıknatıslar, aşağıdakilerden hangisine yaklaştırılırsa o cisme zarar verebilir? Aşağıdaki sözcüklerden hangisi eylem değildir? Dokular üzerinde çekme etkisi ile meydana gelen yaralara ne ad verilir? Cümlelerin hangisinde zıt anlamlı sözcükler bir arada kullanılmıştır? Anadolu hikâye anlatma geleneğinin çağdaş anlatıcılarından biri olan Mustafa Kutlu; yalın, pırıl pırıl bir dille Anadolu insanının yüce gönüllü, buruk serüvenini anlatırken bizi unuttuğumuz türkülere, insanlık durumlarına götürür.Bu cümleden Mustafa Kutlu ile ilgili aşağıdakilerden hangisi çıkarılamaz? Uygur Devletinin kurucusu, aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki seçeneklerden hangisinde yazım yanlışı yapılmıştır? Aşağıdakilerin hangisinde altı çizili kelime grubu cümlenin öznesi değildir? • Asya ve Avrupada devlet kurmuşlardır.• İstanbulu ilk kuşatan Türk devletidir.Yukarıda özellikleri verilen devlet aşağıdakilerden hangisidir? Bireyin başka bireylerden ya da kurumlardan isteyebileceği, talepte bulunabileceği şeylerdir.Verilen tanım siyaset felsefesinin aşağıdaki kavramlarından hangisine aittir? "Düşmek" kelimesi aşağıdaki cümlelerin hangisinde mecaz anlamda kullanılmıştır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir