S:1

Havada giden araçları kullanan insanlara ne denir?

Havada giden araçları kullanan insanlara ne denir? sorunun cevabı "pilot" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
Dünyanın uydusu hangisidir?
Powered by Commentics
Bir yük asansörü en fazla 1 t 400 kg taşıyabiliyor, daha fazla yük koyulursa hareket etmiyor. Kütlesi 80 kg olan Ahmet, eşit kütleli 22 koliyle beraber asansöre biniyor ve asansör hareket ediyor. Buna göre kolilerin her biri en fazla kaç kilogram olabilir? " Adını yaz! " cümlesinin ingilizce karşılığı hangisidir? Yirmi üç tam, yüzde beş ondalık gösterimi aşağıdakilerden hangisidir? 5442 sayılı İl İdaresi Kanununa göre Kaymakam, her yıl ilçenin bütün bucaklarıyla köylerinin en az ne kadarını ve ilçe içindeki teşkilatı teftiş eder? Ünlü tiyatrocuya göre, Türk tiyatrosu günümüzde serumla yaşatılanbir hasta durumundaydı.Altı çizili söz grubunun bu bağlama kattığı anlam aşağıdakilerden hangisidir? Hücresel solunum tepkimeleri sırasında aşağıdaki maddelerden hangisinin oluşumu bütün canlı hücrelerde ortaktır? Aşağıdaki kelimelerden hangisinin kökü fiildir? K = {KIRŞEHİR kelimesini oluşturan harfler} K kümesiyle ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Süt kelimesine hangi ek getirilirse, farklı bir anlam kazanır? Aşağıdakilerin hangisinde, eylemin gerçekleşmesi şarta bağlıdır? Ahfeş kelimesi aslında tropikal iklimlerde görülen bir tür göz hastalığının adıdır. Güneşe ve ışığa aşırı duyarlılık sebebiyle ortaya çıkan bu hastalığa yakalananlar gözlerini kısarak bakmak zorunda kalırlar. Bu da ciltlerinde bozulmalara sebep olur. Ahfeş hastalarının gözleri küçük olup geceleyin ve bulutlu havada daha iyi görürler.Bu metinde aşağıdaki sorulardan hangisinin cevabı yoktur? Aşağıdakilerden hangisinin şekli çembere benzemez? Hiç kimsenin, yağmurun bile böyle küçük elleri yoktur. Cümlede aşağıdaki sözcük türleri hangi şıkta eksiksiz olarak gösterilmiştir? Aşağıdakilerden hangisi şehir elektriği ile çalışmaz? Aşağıdaki ifadelerden doğru olanların başına D,yanlış olanların başına Y yazınız.( ) Kuvvet, hareket eden bir cismi durdurabilir.( ) Mıknatıs bütün cisimleri çeker.( ) Alkol kullanan kişilerde zamanla geçici bilinç kaybı olabilir.( ) Katkı maddesi içeren besinlerin tüketilmesinde sakınca yoktur.( ) Bazı yağlar hayvanlardan bazıları ise bitkilerden elde edilir. I. Dünya Savaşı'nın son günlerinde ABD Başkanı Wilson'un yayınladığı bildiride yer alan ilkelerin savaşın sona ermesinde önemli etkisi olmuştur.Bu ilkelerden hangisi, dünya barışının oluşturulması amacı taşıyan Milletler Cemiyeti'nin kurulmasına zemin hazırlamıştır? 1 onluk 7 birlikten oluşan sayının 8 eksiği kaçtır? Aşağıdakilerin hangisinde kip kayması vardır? 49 sayısının onlar basamağını 3 arttırır birler basamağı 3 azaltırsak sayımız ne kadar artar? Mutsuz olduğum zamanlarda ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.Yukarıdaki çocuk hangi özelliğiyle ilgili bilgi vermiştir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir