S:1

Yapısında birden fazla madde bulunan maddelere ne denir?

Yapısında birden fazla madde bulunan maddelere ne denir? sorunun cevabı "karışım" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
kale sözcüğünün 4. harfi nedir?
Powered by Commentics
13 m - 23 cm = ............................ cmİşleminin sonucu aşağıdakilerden hangisidir? 3 saat 25 dakika izlenen bir filmin 45 dakikası reklamla geçmiştir. Bu filmin gerçek süresi ne kadardır? İki denizi birbirine bağlayan su geçitlerine ise ne ad verilir? Evlerde ses kirliliğini önlemek için hangisi yapılmaz? Bir yerin bulunduğumuz yere göre konumu neyi ifade eder? Halk edebiyatında koşma adı verilen aşk, tabiat konularını işleyen şiirlerin SözlüDönemdeki karşılığı aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki tarım bitkilerinden hangisi baklagillerdendir? "Adil yargılanma" aşağıdaki anayasal ilkelerden hangisinin gereğidir? Aşağıdakilerden hangisi insanı diğer canlılardan ayıran en temel özelliktir? Şiir okunurken sesin alçalıp yükselmesine ne ad verilir? 250 kuruştan 50 kuruş çıktığında geriye kalan para ile ilgili hangisi söylenemez? Çarşamba günü haftanın kaçıncı günüdür? 97-18= ? soru işaretinin yerine gelecek sonuç için hangisi doğrudur? Aşağıdakilerden hangisi, sağlığa etki eden bünyesel etmenlerdendir? İnsanı diğer canlılardan ayıran en önemli özellik aşağıdakilerden hangisidir? How do you feel today? Sorusunun cevabı hangisi olamaz? Yukarıda enlemleri ve yükseltileri aynı olan beş farklı merkezin gece ve gündüz ortalama sıcaklık değerleri verilmiştir.Bu merkezlerin gündüz ve gece sıcaklık ortalamalarına bakıldığında hangisinde nem oranının daha fazla olması beklenir? Dave : - - - -?Joe : After dinner in the evenings. Aşağıdakilerden hangisi toplumsal çözülmenin nedenlerinden biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi günlük türünün özelliklerinden değildir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir