S:1

Aşağıdakilerden hangisinde bir maddenin üç farklı hali birlikte verilmiştir?

Aşağıdakilerden hangisinde bir maddenin üç farklı hali birlikte verilmiştir? sorunun cevabı "su buharı, yağmur, buz" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
180 sayısının 2/4' ü kaçtır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde eşsesli sözcük kullanılmamıştır? Aşağıdakilerden hangisi toplumumuza ait gelenek ve görenekler arasında yer almaz? Bayram namazının kılınış hükmü aşağıdakilerden hangisidir? İki sayının ortalaması 14tür. Bu sayılardan biri diğerinden 8 eksik olduğuna göre küçük sayı kaçtır? Aşağıda verilen ifadelerden hangisi yanlıştır? Ankaradan 20.10da hareket eden bir otobüs, sabah saat 05.05te Eskişehire varıyor. Otobüs bu yolu kaç saatte gitmiştir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde boş bırakılan yere, ayraç içinde verilen sözün getirilmesi anlamca uygun olmaz? Musahipliğin amacı aşağıdakilerden hangisidir? Sıcak bir yaz günü soğuk su ile elini yüzünü yıkayan bir öğrenci aşağıdaki yorumlardan hangisini yapamaz? Kuranın içeriğiyle ilgili olarak aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Aşağıdaki kelimelerden hangisinin yazımı doğrudur? Aşağıdaki kelimelerden hangisi diğerlerinden farklı bir ek almıştır? I. Düşüncelerin çok saçma.II. Fikirlerine saygı duyuyorum.III. Söylediklerine katılmıyorum.Yukarıdaki cümlelerden hangisi başkalarının düşüncelerine saygı duyan bir öğrenciye ait olamaz? Aşağıdakilerden hangisi doğal afet değildir? Can you tidy your bedroom? Nasreddin Hocanın aklına şaka yapmak gelmiş. Bir gün çarşıda eşeğine ters binmiş giderken görüldü. Bir yandan da hüngür hüngür ağlıyordu.Çarşı esnafı şaşırdı.Nasreddin Hocanın etrafına toplandı.Hoca ne oldu? Ne ağlıyorsun? Başına bir şey mi geldi?Hoca iki hıçkırık arasında Görmüyor musunuz? Eşeğimin başını kaybettim, onun için ağlıyorum.dedi Nasreddin Hoca eşeğe nasıl binmiş? %40 ifadesine aşağıdaki ondalık sayıların hangisine eşittir? Ortaçağda özgür ve bilimsel düşünceyi reddederek herşeyi kilise ile ilişkilendiren düşünce sistemi aşağıdakilerden hangisidir? Judy : What do you do at weekends?Cem : - - - - .Judy : What kind of movies do you like?Cem : I like animations. Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir