S:1

1.Belirli bir şekle sahiptir.
2.Akışkandır.
3.Sıkıştırılabilir.
4.Tuz ve şeker örnek verilebilir.
Yukarıdakilerden hangisi katılarla ilgili doğru bilgidir?

1.Belirli bir şekle sahiptir.2.Akışkandır.3.Sıkıştırılabilir.4.Tuz ve şeker örnek verilebilir.Yukarıdakilerden hangisi katılarla ilgili doğru bilgidir? sorunun cevabı "1-4" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Alkol kullananların en belirgin özelliği, nasıl bir kişilik sergilemeleridir? Aşağıdakilerden hangisi yanlış tanımlanmıştır? Aşağıdakilerden hangisi isteklerimizin özelliklerinden değildir? Dağınık hâlde birbirinden bağımsız hareket eden millî cemiyetlerin Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti adı altında birleştirilmesi aşağıdaki kongrelerden hangisinde gerçekleşmiştir? Cengiz Han ölmeden önce, aşağıdaki oğullarından hangisinin hükümdar olmasını vasiyet etmiştir? Ütü, fırın ve elektrik sobası gibi araçlar aşağıda verilen elektrik kaynaklarından hangisiyle çalışır? Aşağıda verilen ifadelerden hangisinin sonucu diğerlerinden küçüktür? Aşağıda numaralandırılarak verilen yapı veorganlarımızdan hangileri solunum sistemindeyer alır?1- Kalp2- Akciğer3- Karaciğer4- Bronş5- Mide Aşağıdakilerden hangisi 1739 tarihli Belgrat Antlaşmasının özelliklerinden biri değildir? Hangi seçenekte "ki" nin yazımı yanlıştır? Aşağıdaki yemeklerden hangisi Türk mutfağına aittir? Ağzımızın bir hareketiyle çıkan sesler...........denir. cümlesinde, boş bırakılan yere hangisi gelmelidir? Hi, Im Ted. Whats your name? Peygamberimizin hayatı boyunca söylediği sözlere ne denir? OKANIN RÜYASI Okan gece saat onda yatmış uyumuş. Uykusunda rüya görmüş. Rüyada beyaz bir ata binmiş. Kocaman bir dağın üzerine çıkmış. Dağın üzerinde bir saray varmış. Kapısı çok darmış. Okan kapıyı kırmış içeriye girmiş, Sarayda bir cüce varmış. Cüce Okana bir taç takmış.-Sen padişah oldun Okan, demiş. Okan çok sevinmiş.-Hani benim hizmetçilerim? diye cüceye sormuş.Annesi Okanı uyandırmış.Okan uyandığına pişman olmuşOkan rüyasında hangi renk ata binmiş? Aşağıdakilerden hangisi çift sayı değildir? Berk 8 yıl önce 14 yaşındaydı. Berk 7 yıl sonra kaç yaşında olur? Aşağıdakilerden hangisi somut isimdir? Aşağıdakilerden hangisi Üçlü İtilaf Devletleri arasında yer almaz? Aşağıdaki ibadetlerden hangisinin yapılabilmesi için abdest almak zorunludur? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir