S:1

Mutfaklarda kullanılan tüpler; gaz maddelerin hangi özelliğinden yararlanılarak yapılmıştır?

Mutfaklarda kullanılan tüpler; gaz maddelerin hangi özelliğinden yararlanılarak yapılmıştır? sorunun cevabı "Sıkıştırılabilme." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Yaşadığımız olaylar karşısında yüzümüz­de oluşan ifadelerin tümüne ne denir? Its my friends birthday tomorrow. I - - - - get her a present. Kardeşimle benim yaşlarımızın toplamı 25 ‘tür. Kardeşim 9 yaşında olduğuna göre ben 2 yıl önce kaç yaşındaydım? Gusül abdesti ile ilgili aşağıda verilen bilgilerden hangisi yanlıştır? Kentlerimizin en büyük sorunlarından biri olan trafik sıkışıklığında trafiği açmayacağını bile bile sürekli korna çalarak, çevrede bulunanların gürültü kirliliğine maruz bırakılması hâli, trafikte hangi temel değere sahip olunmadığını gösterir? Aşağıdaki kurumlardan hangisi dini-iktisadi bir yapıya sahiptir? Aşağıdakilerden hangisi olay öyküsü için söylenemez? Aşağıdaki sözcüklerden hangisi eylemdir? Aşağıdakilerden hangisi Allahın sıfatlarından birisi değildir? Aşağıdakilerden hangisi bilimsel yazı olarak değerlendirilir? '' Saç '' kelimesinin İngilizce karşılığı hangisidir? Günde 200 ml süt tüketen bir çocuk, bir haftada ne kadar süt tüketir? TV PROGRAMI HEDEF KİTLE REKLAMI YAPILABİLECEK ÜRÜNLERÇizgi Film Çocuklar ?? olan yere aşağıdakilerden hangisi yazılamaz? Otomobiller hayatımıza girmeden önce bir yerden bir yere gitmek için günlerce yolculuk yapılıyordu. Günümüzde ise istediğimiz yere daha kısa sürede gidebiliyor ve kolayca ulaşım sağlayabiliyoruz. Böyle düşünen bir kişi ulaşım teknolojisi ile ilgili aşağıdakilerden hangisini vurgulamaktadır? Aşağıda verilen maddelerden hangisi esnek değildir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde altı çizili söz ya da sözcükler cümleden çıkarılırsa anlatım nesnel olur? Destek ve hareket sistemimizin sağlığını korumak için aşağıdakilerden hangisini yapmamalıyız? Duy, priz ve elektrik anahtarlarının elimizle temas ettiğimiz yerleri güvenlik amacıyla yalıtkan maddelerden yapılır. Buna göre aşağıdakilerden hangisi yalıtkan olarak kullanılamaz? Doğal besinleri, katkılı besinlerden ayıran en önemli özellik hangisidir? Geçmiş toplumların başlarına gelenler Kuran-ı Kerimde bizlere aktarılmaktadır.Bunun amacı aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir