S:1

Aşağıdaki maddelerden hangisinin hacmi en fazladır?

Aşağıdaki maddelerden hangisinin hacmi en fazladır? sorunun cevabı "3000 ml süt" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Peygamberimiz vefat ettiği zaman Hz. Aişenin odasına defnedilmiştir. Sonra Peygamberimizin yanına Hz. Aişeden izin alınarak hangi iki sahabe daha defnedilmiştir? Bir miktar suyun içine tuz atılıp karıştırılarak tuzlu su çözeltisi elde ediliyor.Bu olayla ilgili aşağıdakilerden hangisi söylenir? Alınan 2100 kg kömürün, 680 kgı kasım – aralık aylarında, 920 kgı Ocak – Şubat aylarında yakıldığına göre, geriye kaç kg kömür kalmıştır? Mel : Excuse me. Is this yourphone?Joyce : No, it - - - - to me. Aşağıdakilerden hangisi İslamiyetten önce, Türklerde ölen kişinin eşyalarıyla birlikte gömüldüğü mezara ne denirdi? Aşağıdakilerden hangisi ritmik sayma değildir? Yanal alanı 300r cm2 ve yüksekliği 15 cm olan dik dairesel silindirin hacmi kaç r santimetreküptür? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde eylem gerçekleşmiştir? 384 TL olan bir televizyonu 6 eşit taksitte aldım. Her taksidim kaç TL olur ? Kureyş suresinde aşağıdaki konulardan hangisi yer alır? YAĞMURSöner şimdi, manzûr olurken deminHeyulâsı karşımda bir âleminAçılmaz ne bir yüz ne bir pencereBakıldıkça vahşet çöker yerlereGeçer boş sokaktan hayâlet gibiŞitâbân ü pûşîde-ser bir sabîO dem leyl-i yâdımda, solgun tebâhSürür bir kadın bir ridâ-yı siyahSaçkaklarda kuşlar hazindir bu pekSusarlar, uzaktan ulur bir köpekServetifünun Dönemine ait bu şiir hangi edebî akı-mın etkisiyle yazılmış olabilir? Yaya ve müsellem adında piyade ve süvari kuvveti hangi Osmanlı padişahı döneminde oluşturulmuştur? Mineraller ile ilgili aşağıdaki açıklamalardan hangisi doğru değildir? Aşağıdaki değerlerden hangisine sahip olan sürücü, yoğun trafikte bir dizi hâlinde gitmekte olan diğer sürücülerin önlerine geçip trafiği daha da sıkışık hâle getirerek yoluna devam etmez? Bütünler iki açıdan birinin ölçüsü diğerinin 8 katı ise küçük açı kaç derecedir? vazife-görev sözcük çifti arasındaki anlam ilişkisi aşağıdaki sözcük çiftlerinden hangisinde vardır? 48 sayısı, 120nin yüzde kaçıdır? Ey özün insan bilen Var edep öğren edep Ey edep erken bilen Var edep öğren edepDörtlüğün tür özelliği hangisidir? Hangisi millî bayramlarımızdan biridir? En yakın yüzlüğe yuvarlayarak 3500 sayısını elde edeceğimiz en küçük doğal sayı kaçtır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir