S:1

Aşağıdaki sözcüklerin hangisindeki ünlülerin hepsi incedir?

Aşağıdaki sözcüklerin hangisindeki ünlülerin hepsi incedir? sorunun cevabı "çevremizdekiler" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
5+5+5=?
Powered by Commentics
Aşağıdaki cümlelerin hangisinde zıt anlamlı sözcükler bir arada kullanılmıştır? Aşağıdaki tümcelerin hangisinde de da nın yazımı yanlıştır? Ali Bey market alışverişi yaparken üçü aynı, biri farklı olacak şekilde4 paket yumurta almıştır. Farklı paketlerdeki yumurta sayıları 6 veya 10dur.Buna göre Ali Bey en çok kaç yumurta almıştır? Misafir" kelimesinin eş anlamlısı nedir? Şia mezhebinin kurucusu kimdir? Binlerce yıl yetmiş iki milletle ...........yaşamış olan Türk, kendisinin hürriyet ve istiklaline ............duyan hiçbir milleti hakir (hor) görmez.cümlesinde boş bırakılan yerlere sırasıyla aşağıdakilerden hangisi getirilmelidir? 14 . 5 ∶ 7− 02020 işleminin sonucu kaçtır? V + X= Romen rakamı işleminin sonucu hangisidir? Hz. Ömerin kızı olup, okuma yazma bilen ve Peygamberimizle evlenen hanım sahabi kimdir? Besinlerle alınan aşağıdaki maddelerden hangisi, kimyasal değişime uğramadan ince bağırsaktan kana emilir? Atomun merkezindeki pozitif (+) yüklü taneciğe ................................ denirCümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Aşağıdakilerden hangisi Karagöz oyununun bölümlerinden biri değildir? 1 dakikada 100 m yol alan bir bisikletli 10 dakikada kaç km yol gider? Aşağıdakilerden hangisi yedi kıtadan biri değildir? İpek Yolu doğuda Çini, Asya üzerinden Anadolu ve Avrupaya bağlayan tarihi kervan yoludur. Çoğunlukla ipek ve ipekli kumaş taşındığı için 1870 yılında bu yola ‘İpek Yolu adı konulmuştur. İpek Yolu toplumlar arası etkileşimlere neden olmuş bir ticaret yoludur.Verilen metinde aşağıdaki sorulardan hangisinin cevabına ulaşılamaz? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde ağır sözcüğü gerçek anlamında kullanılmıştır? Rasyonalizm sadece bilginin kaynağına ilişkin bir kuram değildir. Bu kuram aynı zamanda bilginin imkanı, sınırları değeri ve doğruluğun ölçütleri gibi temel epistemolojik sorunlara ilişkin de köklü ve iddialı çözümleri içerir.Buna göre, aşağıdakilerden hangisi rasyonalist bilgi kuramının temel tezlerine uygun bir yargı değildir? Aşağıda ilk Türk-İslam eserleri ve yazarları verilmiştir. Verilen eşleştirmelerden hangisi yanlıştır? Koyunhisar savaşı hangi tarihde olmuştur? Şeri kaynaklardan hüküm çıkarmak anlamına gelen kavram aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir