Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Özellikle okul öncesi çocukların rahatlıkla oynayabileceği oyunlardan biridir. Oyuncular halka şeklini alarak el ele tutuşurlar. Daha sonra oyunun şarkısını söyleyerek sağa ya da sola dönmeye başlarlar.
Yukarıda verilen bilgide anlatılan oyun aşağıdakilerden hangisidir?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Özellikle okul öncesi çocukların rahatlıkla oynayabileceği oyunlardan biridir. Oyuncular halka şeklini alarak el ele tutuşurlar. Daha sonra oyunun şarkısını söyleyerek sağa ya da sola dönmeye başlarlar.Yukarıda verilen bilgide anlatılan oyun aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "Kutu kutu pense" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

If you study hard, you ………..the exam.  Aşağıda insanı insan yapan değerler verilmiştir. Buna göre aşağıdakilerden hangisi bu değerlerden biri olamaz? Aşağıdakilerden hangisi mıknatıs ile çekilemez ?  Anne, zannetme ki günler geçti de,Değişti evvelki hissim git gide!Bir hırçın çocuğum değişmez huyum,Seneler geçse de ben yine buyum!Senden umuyorum teselli yine!                                        O.S.OrhonBu dizelerin şairi için aşağıdakilerden hangisi söylenemez? Yangından Korunma Haftası (İtfaiyecilik Haftası) ne zaman kutlanır? Bir sepetteki 30 yumurtayı 20₺ alan bakkal, sepetteki yumurtaların %10 kırıldıktan sonra geriye kalanları tanesi 1₺ satmıştır. Bu satıştan ne kadar kazanç sağlamış olur? 77.48 işleminin sonucunu çarpma işleminin çıkarma işlemi üzerinde dağılma özelliği şeklinde gösterimi aşağıdakilerden hangisidir? Bilgisayarda görüp dokunabildiğimiz parçalara ne denir? I. Dört öğrenme alanı vardır.II. Bu öğrenme alanlarındaki temel kavramlar, her sınıfta ele alınmıştır.III. Üst sınıflara geçildikçe kazanımlarda belirtilen bilgi, anlayış ve becerilerin göreli olarak derinliği artmış ve kapsamı genişletilmiştir.İlkokul düzeyinde hazırlanan bir program incelenmiş ve programın bazı özellikleri yukarıdaki gibi sıralanmıştır. Bu açıklamalara göre bu programda içerik, aşağıdaki stratejilerden hangisine göre düzenlenmiştir? Standartlara uygun üretilmiş mallarda ………… damgası bulunur”  cümlesini aşağıdaki sözcüklerden hangisi ile tamamlamalıyız? Kümesten günde 3 yumurta alan Mustafa, 6 günde kümesten kaç yumurta alır? ’’Ama’’sözcüğü aşağıdaki cümlelerin hangisinde pekiştirme amacıyla kullanılmıştır?