Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Yerden yüksek oyununda, önce oyun için bir ebe seçilir. Ebe kendisiyle aynı yükseklikte olanları ebelemeye çalışır. Oyuncular yüksek bir yere kaçmaya çalışırlar.
Yukarıda verilen bilgiye göre yerden yüksek oyununun çocuklara nasıl bir katkı sağladığı söylenebilir?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Yerden yüksek oyununda, önce oyun için bir ebe seçilir. Ebe kendisiyle aynı yükseklikte olanları ebelemeye çalışır. Oyuncular yüksek bir yere kaçmaya çalışırlar.Yukarıda verilen bilgiye göre yerden yüksek oyununun çocuklara nasıl bir katkı sağladığı söylenebilir? sorunun cevabı "Hareket kabiliyetleri gelişir." dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Akın : …………………… Osman: I usually go to our village with my family. We have a nice time there.I really love farm life and animals. Aşağıdaki devletlerden hangisi I. Balkan Savaşı’na katılan devletlerden biri değildir? Aşağıdaki aletlerden hangisi ses ile ilgilidir? I. Ampul     II. Ateş Böceği    III. Halojen lambaYukarıda verilen varlıklar için aşağıdakilerden hangisi söylenebilir? Türkiye’de en fazla kullanılan ulaşım türü hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi, evde hasta bakımında dikkat edilmesi gereken uygulamalardan biri değildir? İnsanın özgürlüğü ve sorumluluğu arasında ilişki var- dır. Bu ilişkiyle ilgili olarak aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Aynur okulda kitabını unutmuş.Yukarıdaki cümlede hangi sorunun cevabı yoktur?  Aşağıdakilerden hangisi Kur’an-ı Kerim’in özelliklerinden değildir? Peygamberimiz bir hadisi şeriflerinde “ iki şey vardır ki insanlar bunu değerini bilmezler” buyurmuştur.Peygamberimizin hadisinde belirttiği bu iki şey aşağıdakilerden hangisinde doğru olarak verilmiştir?  Millî Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre aşağıdakilerden hangisi “bireysel rehberlik” hizmetleri verilirken dikkate alınan hususlardan biri değildir? Hayatta olan veya olacak hissi veren olayları bir ölçü ile anlatan, hayalde tasarlanan ilgi çekici birtakım olayları anlatarak okuyanda heyecan veya zevk uyandıran yazıdır. Bu yazı türünde kişiler azdır, bir tek olay anlatılır. Olayın yaşandığı zaman, yer ve kişiler belirlidir. Bunlar kısa yazılardır.Yukarıda açıklaması verilen metin türü hangisidir?