Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Geleneksel çocuk oyunları nasıl ortaya çıktığı konusunda düşüncelerini paylaşan çocuklardan hangisinin sözleri doğrudur?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Geleneksel çocuk oyunları nasıl ortaya çıktığı konusunda düşüncelerini paylaşan çocuklardan hangisinin sözleri doğrudur? sorunun cevabı "Hasan: Toplumun yaşantısından ortaya çıkmıştır." dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Aşağıdakilerden hangisi yön bulma aracı değildir? Keklik gibi taştan taşa sekerek Gerdan açıp gelişini sevdiğim Sağa sola taksim etmiş örgüsün Onar onar bölüşünü sevdiğimBu dizelerde lirik anlatımın aşağıdaki özelliklerinden hangisi görülmez? Gelirin özelliklerine göre aşağıdakilerden hangisi gelir çeşitlerinden biridir? 6, A, B, 21, 26, C, ...Yukarıdaki aritmetik diziye göre A + B - C kaçtır?  "Hayaller" kelime için hangisi doğrudur? Aşağıdakilerden hangisi Allah cc sevgisinin bir sonucu olabilir? Çok değil yirmi sene önce hiçbir öğretmenden, eğitimciden, anne ve babadan duymadığımız kelimeler, bugünün dünyasında peynir ekmekten bile çok kullanılır hâldedir. Çocuk biraz hareketli ise daha uzmanına gitmeden çocuğun kendi evinde, apartmanında veya sınıfında hakkında verilmiş bir hüküm vardır: “Hiperaktif.” Devamında ise hiperaktivitenin dikkat eksikliğine sebep olduğunu tespit edebilen(!) çevreden bir hüküm daha gelir: “Bu çocuk, tedavi görmelidir. Aksi takdirde, okulunda da hayatı boyunca da hep başarısız olur!” Hâlbuki şunu hiç düşünmezler: Ancak alanında yetkin bir psikolog ya da psikiyatr, böyle bir teşhis koyabilir.Aşağıdaki yargılardan hangisi bu metnin ana fikrini desteklemektedir?  18+19+20+21+22=? İşleminin sonucu kaçtır? Aşağıdaki yakıtlardan hangisi katı yakıttır? Tasavvufla ilgili olarak aşağıda verilenlerden hangisi söylenemez? "Şu" sözcüğü hangi seçenekte zamirdir? "Bugün güneş yine doğacak." cümlesinde eylem olan sözcük hangisidir?