S:1

Aşağıdakilerden hangisi dini kitabımızdır?

Aşağıdakilerden hangisi dini kitabımızdır? sorunun cevabı "Kur’an  " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Temsil Heyeti, aşağıdaki kongrelerden hangisinin sonunda Ali Fuat Paşayı Batı Anadolu Kuvayımilliye Komutanlığına atamıştır? 657 Sayılı Devlet Memurları Kanuna göre Çekilen ve çekilmiş sayılanların yeniden atanmaları ilişkin aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur? Hi! ..................... ?I am from Turkey.Yukarıdaki diyalogda boş bırakılan yere ne gelmelidir? 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu uygulamasına göre, bir göreve ilk defa veya yeniden atananlardan belge ile ispatı mümkün zorlayıcı nedenler olmaksızın süresi içinde göreve başlamayanların atama işlemi hakkında ne şekilde bir karar verilir? Süt almak için markete gittiniz. Sütün son kullanma tarihi 1 gün geçmiş. Bu durumda Aşağıdakilerden hangisini yaparsınız? 4x - x + 5x cebirsel ifadesinin en sade hali aşağıdakilerden hangisidir? 1,24 km = ......................mİşlemin sonucu aşağıdakilerden hangisidir? 15 kg şekeri yarım kiloluk poşetlere koymak istersek, kaç poşete ihtiyacımız vardır? Aşağıdaki yerleşim yerlerinden hangisinin krokisi çizilmez? Kuvayımilliyeyi etken ve millî iradeyi egemen kılmak esastır. kararı aşağıdakilerden hangisinde yer alır? Çevre uzunluğunun 3 katı 63 metre olan bir bahçenin çevre uzunluğu kaç metredir? Aşağıdakilerden hangisi 444.800 doğal sayısının çözümlemesidir? Aşağıdakilerden hangisinin yapımında kullanılan madde yanlış verilmiştir ? Aşağıdakilerden doğru olanların başına D, yanlış olanların başına da Y yazınız[ ] 59336 doğal sayısı 5 basamaklıdır.[ ] 739621 doğal sayısının on binler basamağının sayı değeri 7dir.[ ] Altı basamaklı doğal sayıların en büyüğü 99999 dur.[ ] 403847 doğal sayısında 403 birler bölüğünde yer alır.[ ] 7 yüz binlik+5 on binlik+6 binlik+5 yüzlük+8 onluk şeklinde çözümlenmiş sayı 756580dir. Kardeşimin gönlü olursa her işi yapar. Bu cümlede altı çizili sözcükte görülen ses olayı aşağıdakilerden hangisinde vardır? 375 sayısının en yakın yüzlüğe yuvarlanmış hali nedir? Berk 14 kilometre uzunluğundaki bir yolun yarısını yürürse kaç metre yürümüş olur? İslam, dünyanın her yerinde yaşayanla­ra hitap etmesi ve kurallarının herkes için geçerli olması onun hangi özelliğini gösterir? Aşağıdakilerden hangisi arkadaşlarımıza karşı sorumluluklarımızdan değildir? Bir kenar uzunluğu 7 cm olan karenin çevresi kaç cm'dir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir