S:1

Yaşlı nine, karşıdan karşıya geçerken kendisine yardım eden çocuğa ne demiş olabilir?

Yaşlı nine, karşıdan karşıya geçerken kendisine yardım eden çocuğa ne demiş olabilir? sorunun cevabı " Allah razı olsun" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
10-2=? işleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
Gezegenler hangi gök cisminin etrafında dolanma hareketi yaparlar? Gece yolda yürürken nasıl kıyafetler tercih etmeliyiz? Aşağıdaki sözcük çiftlerinden hangisi anlam ilişkisi yönüyle diğerlerinden farklıdır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde hem tekil hem de çoğul ad vardır? Aşağıdaki atasözlerinden hangisi konusu bakımından diğerlerinden farklıdır? ?– 174=537 işleminde eksilen sayı kaçtır? Kaldırımı olmayan bir yolda gece vakti yürümek zorundaysak hangisini yapmamalıyız ? Bir maden işcisinin çalışması hangi emek grubu içinde yer alır? Saat 07:20de ders çalışmaya başladım 45 dakika sonra dersim bitti.Saat kaçta dersim bitmiş olur? 3, 47 - 1, 6 işleminin sonucu kaçtır? Aşağıdakilerden hangisi konuşma dilinde dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri değildir? Hz. Muhammed (s.a.v), annesinin vefatından sonra aşağıdakilerden hangisinin yanında kalmaya başlamıştır? 90 gr kaç mg eder? Karadeniz Bölgesi en fazla göç veren bölgelerimizden biridir.Aşağıdakilerden hangisi bu bölgede göçün fazla olma sebeplerinden biri değildir? İznik hangi ilimizdedir? Aşağıdakilerden hangisi özel isim değildir çocuklar? Bir spor kulübü, futbolcu seçme çalışmaları için antrenörlere bir ölçek hazırlamıştır. Fakat hazırlanan ölçek, sporcuların hangi yeteneğe ne düzeyde sahip olduklarını değil sadece yeteneğinin olup olmadığını belirlemektedir.Bu paragrafa göre spor kulübünün hazırladığı ölçek aşağıdakilerden hangisi olabilir? Aşağıdaki sözcük çiftlerinden hangisi anlam bakımından diğerlerinden farklıdır? pH değişimleri ile ilgili aşağıdaki ifadelerden hangisi doğru değildir? Hi!, This is Kathy ! She is from Britain. She is .............................Yukarıdaki cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir