S:1

20 ve 32 nin ortak bölenleri toplamı kaçtır?

20 ve 32 nin ortak bölenleri toplamı kaçtır? sorunun cevabı "7" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
1+3=? İşleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
Aşağıdakilerden hangisi bir hava taşıtıdır? Aşağıdakilerden hangisi geleneksel Türk tiyatrosu çeşitlerinden değildir? ‟İşleyen demir ışıldar. atasözüyle aşağıdakilerden hangisi yakın anlamlıdır? Türkiyede nüfus yoğunluğunun az olduğu yerler için aşağıdakilerden hangisi söylenir? Aşağıdaki doğal olaylardan hangisi alınacak önlemlerle engellenemez? Aşağıdakilerden hangisi yazılı kaynaklardan değildir? Ali :.........................?Ayşe : This is my uncle. Aşağıdaki maddelerden hangisi sıkıştırıldığı zaman sıvı hale geçer ? Aşağıdaki kelime çiftlerinden hangisi anlam bilgisi bakımından diğerlerinden farklıdır? Bilgisayarlarda bilgileri toplamak için hangi donanım birimi kullanılır? 1 onluk + 2 yüzlük + 5 birlik şeklinde çözümlenen sayı kaçtır? 1 kilosu 6 lira olan domatesten, 8 kilo alan Aylin satıcıya kaç lira vermek zorundadır? Buluş sahibinin ürününü belirli bir süre üretebilme, satabilme veya ithal edebilme hakkına ne ad verilir? Bir bölme işleminde bölen 18 , bölün 24 ise bölünen en az kaç olur ? Bir açık önermeyi, önerme haline getirmek için kullandığımız tüm terimler kümesine verilen ad aşağıdakilerden hangisidir? Hi, Im Jeremy. In our family everyone has some responsibilities. We always share the daily chores at home. I must water the flowers in the garden. I like it because I love being outdoors. My brother Robert is responsible for taking out the garbage. He hates doing it but he always does it. Doing the grocery shopping is my fathers duty. My mother cooks the meals and does the laundry. Also, she has to wash the dishes and my father helps her with that. I think we all should help each other with the chores because sharing the responsibilities means respecting each other.Robert always takes the rubbish out but he - - - - . 43 - 23 + 10 işleminin sonucu kaçtır? Türk ordusu gücünün büyük bir bölümünü Şeyh Sait İsyanının bastırılması için kullan­dı. Bu nedenle de Musul sorunu, İngilizlerin istedikleri şekilde sonuçlandı.Verilen bilgiyi en kapsamlı biçimde yorum­layan yargı, aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki cümleler doğruysa başına (D), yanlışsa (Y) yazınız.(......) İnsanın Allaha karşı ahlaki sorumluklarından biri de kulluk görevini yerine getirmektir.(......) Müslüman; Allahın (c.c.) emir ve yasaklarını kabul eden ve Ona teslim olan kimsedir.(......) El- Aziz, emniyet ve selamet veren anlamına gelir.(......) İffet, bir şeyi yerli yerine koymak, hak sahibine hakkını vermek anlamına gelir.(......) Kuran okumak bir ibadettir. Yüksek atlama yapan bir sporcu neden belli bir yüksekliğe ulaşmakta zorlanır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir