Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
39.21 işleminin sonucunu çarpma işleminin toplama işlemi üzerinde dağılma özelliği şeklinde gösterimi aşağıdakilerden hangisidir?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
39.21 işleminin sonucunu çarpma işleminin toplama işlemi üzerinde dağılma özelliği şeklinde gösterimi aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "39. (20+1)" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Millî Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği’ne göre ölçme ve değerlendirmenin niteliği ve sayısı ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?  Aşağıdakilerden hangisi Türkiye’nin turistik önem taşıyan doğal unsurlarından biridir? Akın     : Hi! James, this is Akın. I’m going to go to the museum. Would you like to come with me?James : Sure. - - - -?Akın     : Tomorrow. Dünyamızın yıllık hareketi sonucunda aşağıdakilerden hangisi oluşmaz? Salonumuzun bir köşesindeki televizyonun sesini salonun her yerinden duyabiliriz. Buna göre sesle ilgili verilen bilgilerden hangisi doğrudur?  • Volkan tüfünün yaygın olduğu arazilerde görülürler.• Oluşumlarında aşınmaya karşı dirençli olan bazalt kayacının da etkisi bulunmaktadır.• Ülkemizde Ürgüp, Göreme, Avanos çevrelerinde yaygın olarak görülürlerYukarıda özellikleri verilen yeryüzü şekli hangisidir? “Kahvaltıda çay ............. süt içebilirsin.” cümlesinde noktalı yere aşağıdakilerden hangisi yazılmalıdır? Embriyonun gelişimi için ihtiyaç duyduğu besin maddelerinin depo edildiği embriyonik zar aşağıdakilerden hangisidir? İzmir’den  Aydın’a trenle seyahat etmek  1 saat 12 dk sürüyor. İzmir ‘den 17:01 de hareket eden tren saat kaç da İzmir de olur? This money isn’t enough for me. I need - - - -. İnsan embriyosunun gelişimi sırasında bazı embriyonik zarlar oluşur.Aşağıdakilerden hangisi bu embriyonik zarların görevlerinden biri değildir? Aşağıdaki altı çizili sözcüklerden hangisi soyut anlamlı değildir?