S:1

45 .... 32 sayıları arasına gelecek matematiksel sembol aşağıdakilerden hangisidir?

45 .... 32 sayıları arasına gelecek matematiksel sembol aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı ">" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
5542 İl İdaresi Kanuna göre il idare şubelerinin, kaymakamların ve ilçe idare şubeleriyle bucak müdürlerinin, bucak meclis ve komisyonlarının, köy muhtarlarının ve köy ihtiyar kurullarının yürütülmesi gerekli kararları aleyhine menfaati haleldar olanlar tarafından bu kararların esas, maksat, yetki ve şekil itibariyle kanun ve tüzüğe muhalefetlerinden dolayı açılan iptal davalarına birinci derecede aşağıdakilerden hangisi bakar? Aşağıdaki cümlelerden hangisi öznel anlatımlıdır? Aşağıdakilerden hangisi sürekli rüzgarlardandır? Güzel – yapardı – çok – resim kelimeleriyle anlamlı bir cümle kurulursa resim kelimesi kaçıncı sırada yer alır? Aşağıdaki öğrencilerden hangisi fiziksel bir özelliğinden söz etmektedir? Buharlaşma olayı ile ilgili verilen bilgilerden hangisi doğrudur? Aşağıdakilerden hangisi elektrikle çalışmaz ? Yüzünü hatırlatıyor bakınca güle Kokun bulaşmış şu esen yele İki âşık görünce yan yana, el ele Sen benim nasıl yandığımı bilemezsin Yukarıdaki dörtlüğün türü nedir? I have - - - - been to France. Aşağıdakilerden hangisi çocuğun ailede üstlenmesi gereken sorumluluklardan biri değildir? Aşağıdakilerden hangisinin oluşmasında İtalya ve Almanyanın uyguladığı saldırgan politikaların etkisi yoktur? Bir karışı 20 cm olan Esra, uzunluğu 2 metre olan bir masayı kaç karışla ölçer? Osmanlı Devleti ile ilk kez Rusyaya hangi antlaşmada savaş tazminatı ödemiştir? Aşağıdakilerden hangisi karışıma örnek verilemez? Aşağıdaki ölçeklerin hangisiyle yapılan Türkiye haritasında Kocaeli daha geniş yer kaplar. Bugünlerde okuduğum bir kitap beni çok farklı iklimlere sürüklemekle kalmadı, düşünce dünyama yeni yol haritaları da çizmeye başladı. Bu sayede sıkça çıktığım anlam yolculuklarında daha önce keşfedemediğim fikir duraklarının ortaya çıktığını gözlemledim.Bu parçadaki altı çizili sözlerle anlatılmak istenenler aşağıdakilerden hangisinde sırasıyla doğru olarak verilmiştir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde mükemmel sözcüğünün eş anlamlısı olan sözcük kullanılmıştır? Bir bölme işleminde bölen sayı 8 ise kalanın alabileceği değerler toplamı kaçtır? Evde beslediğimiz hayvanlara ne ad verilir? Kütle hangisi ile ölçülmez? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir