S:1

Aşağıdaki işlemlerden hangisinin sonucu diğerlerine göre daha büyüktür?

Aşağıdaki işlemlerden hangisinin sonucu diğerlerine göre daha büyüktür? sorunun cevabı "(50 x 40) – 1800" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
10 Yaşında olan Merve hangi sorumluluğa sahip değildir? Aşağıdakilerden hangisi İslam dininin tavsiye ettiği bir davranıştır? 35 kalemin iki düzinesi satılırsa geriye kaç kalem kalır? Kısaltmalardan hangisinin yazımı doğrudur? Bir cisme hareket yönünde bir kuvvet uygularsak cisim .....................................Cümlede boş bırakılan yere aşağıdaklerden hangisi gelmelidir? Alkenler ile ilgili;I. Doymamış hidrokarbonlardır.II. Genel formülü CnH2n şeklindedir.II. Yapısında en az bir tane ikili bağ (C = C) vardır.bilgilerinden hangileri doğrudur? Aşağıdakilerden hangisi, Bakanlıklardaki Yüksek Disiplin Kurullarının kuruluş esasları bakımından doğru bir bilgi değildir? Aşağıdakilerden hangisi dış (harici) donanıma örnek olarak verilebilir? Somut bir kavramı bildiren sözcük aşağıdakilerden hangisidir? If you want to be healthy, - - - - . Bir işçi eğik zeminde hızlanma hareketi yapan el arabasını yavaşlatmak ya da durdurmak için ne yapmalıdır? Aşağıda verilenlerden hangisinde mitoz bölünme olayı gerçekleşmez? • Dört tarafı denizlerle çevrili kara parçasıdır.• Karalardaki çukurlarda birikmiş durgun sulardır.• Akarsular tarafından derin yarılmamış, çevresine göre alçakta olan geniş düzlüklerdir.• Akarsular tarafından derin yarılmış, çevresine göre yüksekte kalan geniş düzlüklerdir.Verilen bilgilere bakıldığında aşağıdaki yer şekillerinden hangisinin tanımlanmadığı söylenebilir? Bir insanda protein eksikliğine bağlı olarak aşağıda verilenlerden hangisi ortaya çıkmaz? Aşağıdaki öğretmen özelliklerinden hangisi çağdaş sınıf yönetimi anlayışına uygun değildir? 400 metrelik düz bir yarış pistine başlangıç noktasına uzaklıkları metre cinsinden 2nin pozitif tam sayı kuvvetleri olacak şekilde yerleştirilebilecek en fazla sayıda engel yerleştiriliyor. Bu pistte 8 atletin yarıştığı bir engelli koşusunda yarışmacılardan biri 20. metrede, bir diğeri 50. metrede yarışı bırakıyor.Diğer yarışmacılar yarışı tamamladığına göre yarış bittiğinde atletlerin her birinin üzerinden atladığı engel sayılarının toplamı kaçtır? "Bir elin nesi var iki elin sesi var" atasözündeki el sözcükleri ile vurgulanmak istenen ne olabilir? Yavru vatan diye adlandırdığımız ülke aşağıdakilerden hangisidir? Hangi sözcük sözlükte sonra gelir? Aşağıdakilerden hangisi ailenin amaçları arasında yer almaz? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir