S:1

Doktor kelimesi, hangi sözcüğü daha çok çağrıştırır?

Doktor kelimesi, hangi sözcüğü daha çok çağrıştırır? sorunun cevabı "Hastane" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Dünya dan gökyüzüne bakıldığında bir arada görünen yıldız kümeleri vardır.Yukarıda bahsedilen kavram aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi bir hava taşıtıdır? -"....................... is red."Boşluğa uygun meyve hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi hem namazı hem de abdesti bozar? 23 m2 + 24 cm2 = ...................mm2 1 onluk 5 birlikten oluşan sayının 5 fazlası kaçtır? Gelirin özellikleri ile ilgili verilen bilgilerden hangisi yanlıştır? Bir kenarının uzunluğu 120 m olan kare şeklindeki bir bahçenin çevresi kaç metredir? Umulur ki düşünürsünüz diye ayetlerimizi size böyle açıklıyoruz.(Bakara suresi, 76. ayet) Bu ayetten aşağıdaki sonuçlardan hangisine ulaşılabilir? Aşağıda verilen kuruluş – açılım eşleştirmelerinden hangisi yanlış verilmiştir? Yakın çevreyi en çok ben kirletirim ama bir türlü engelleyemiyorum, diyen canlı hangisi olabilir? Most of the leaves - - - - by the end of November. Ahmet, 35 kişilik sınıfın başkanı, aynı zamanda, 6 kişilik ailesinin en küçük bireyidir. Mahallesinde futbol takımının vazgeçilmez oyuncusudur. Bu bilgilere göre Ahmet kaç gruba üyedir? Aşağıdakilerden hangisi karakter sahibi insanın özelliklerden biri olamaz? Aşağıdaki ondalık kesirlerden en küçüğü hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi, yüksek ateş nedeniyle oluşan havalede yapılacak ilk yardım uygulamalarındandır? 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanununda kamu kaynaklarının tanımlanmış standartlara uygun olarak etkili, ekonomik ve verimli kullanılmasını sağlayacak yasal ve yönetsel sistem ve süreçleri şeklinde ifade edilen tanım aşağıdakilerden hangisidir? Balonun içindeki maddenin bulunduğu hal aşağıdakilerden hangisidir? Yağmur yağınca annemle parka gidemedik. Cümlesinde hangi sorunun cevabı yoktur? Sınıfa aldığımız 11 tane balondan hepsi patladı. Geriye kaç balon kaldı? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir