S:1

42den başlayarak ileri doğru ikişer sayarsak 8. sayı kaç olur?

42den başlayarak ileri doğru ikişer sayarsak 8. sayı kaç olur? sorunun cevabı "56" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdakilerden hangisi Tanzimat Edebiyatı için söylenemez? Bob : Lets watch a horror film.Tom : I am sorry, - - - -. Türkiyeye Boğazlarda tam egemenlik hakkı aşağıdakilerden hangisi ile tanınmıştır? Aşağıda verilenlerden hangisi doğal radyasyon kaynaklarından değildir? I. Hz. Musa – Tevrat II. Hz. Davud – Zebur III. Hz. İsa – İncilYukarıdaki eşleştirmelerden hangisi doğrudur? Ahmet sınav için Ankaraya gitti. Öğle namazını kılmak için girdiği caminin panosunda şu hadisin yazılı olduğunu gördü. Kim, rızkının Allah tarafından genişletilmesini isterse akrabalarını ziyaret etsin. Bunun üzerine orada yaşayan teyzesini ziyaret etmeye karar verdi. Giderken de büyüklerinden gördüğü şekilde bir hediye aldı.Buna göre Ahmetin davranışı aşağıdaki değer gruplarından hangisine örnek verilebilir? Haritalarda kahverengi ile gösterilen alanlar neyi ifade eder? 28 kişilik bir sınıfın 3/14ü kuş evi, 5/14i kedi evi, diğer öğrenciler de köpek evi yapmak istemiştir. Köpek evi yapmak isteyen kaç öğrenci vardır? Aşağıdakilerden hangisi TBMMye karşı çıkarılan ayaklanmaların sonuçları arasında gösterilemez? I. Türk ve Müslüman bilim insanıdır.II. Dünya'mızın küreye benzediğini söylemiştir.III. Yer çekiminin varlığını ortaya koymuştur. Yukarıdaki özellikler aşağıdakilerden hangisine aittir? Aşağıdakilerden hangisi Türk Cumhuriyetleri ile ilgili bir bilgi değildir? Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır? Aşağıdakilerden hangisi dinimizce yapılması sakıncalı olan davranışlara örnektir? Gruplar içerisinde bulunan bireylerin farklı zamanlarda farklı rol ve görevleri vardır.Öğrencinin okulda hangi görevleri üstlenmesi beklenmez? Mısırlıların kendilerine özgü kutsal resim yazısına ne ad verilir? Aşağıdaki cümlelerden hangisinin önüne ilk önce yazabiliriz? Rizede çay bahçelerinde genellikle Karadenizin çalışkan kadınları toplar çay yapraklarını. Eskiden elle toplanan yapraklar günümüzde kestiği yaprakları bağlı olduğu torbaya aktaran makaslarla yapılıyor. Toplanan yaprakların naklini yine Rize insanının keskin zekâsı çözmüş. Engebeli bahçelerden mini teleferiklerle merkezi alanlara aktarılan çay yaprakları bu alanlardan alım yerlerine götürülüyor. Paragrafta, çay ile ilgili aşağıdakilerden hangisine değinilmemiştir? Aşağıda, buluşlar ile buluşu yapan kişiler eşleştirilmiştir.Bu eşleştirmelerden hangisi doğrudur? Bir toplumda belli bir dönemde iletişim teknolojisi alanında yaşanan gelişmeler aşağıdaki kavramlardan hangisine örnek olabilir? 58 + A = 84 işleminde "A" yerine hangi sayı gelmelidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir