S:1

Aşağıdaki cümlelerin hangisinde yazım yanlışı yoktur?

Aşağıdaki cümlelerin hangisinde yazım yanlışı yoktur? sorunun cevabı "Sevgi ile Sevinç sınava hazırlandı mı?" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
10-2=? işleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
Baharatçıdan 250 gr kimyon, 300 gr karabiber ve 150 gr tarçın alan Celal toplam kaç gramlık alışveriş yapmıştır? 25,016 ondalık sayısının okunuşu hangisidir? Sarı saçlarına deli gönlümü Bağlamışım çözülmüyor Mihriban Ayrılıktan zor belleme ölümü Görmeyince sezilmiyor MihribanBu parça aşağıdaki metin türlerinin hangisinden alınmıştır? Zeynepin 56 cevizi vardı. 1/8' ini ağabeyine verdi. Zeynep ağabeyine kaç ceviz vermiştir? Aşağıdaki dipnot örneklerinden hangisinin yazımı doğrudur? Aşağıdaki verilen seçeneklerden hangisi malzeme değildir? Zeplin ve balon gibi hava taşıtlarını şişirmede, roket yakıtlarını sıkıştırmada kullanılır. Rüzgar tünellerinde, nükleer santrallerde, MR cihazlarında da bu element kullanılır.Yukarıda özellikleri verilen element aşağıdakilerden hangisidir? Allah her şeyi görür Aşağıdakilerden hangisi bu sıfatı anlatan kelimedir? Aşağıdakilerden hangisinde varlıkların yerini belirten bir sıfat vardır? Bitkilerdeki ksilemle ilgili;I. Yapraktan köke su ve mineral taşır.II. Cansız hücrelerden oluşur.III. Taşıma sırasında enerji harcanmaz.ifadelerinden hangileri doğrudur? Birbirini tanıyan kişilerin (akraba, eş, dost, kardeş vb.) duygu ve düşüncelerini paylaşmak için birbirlerine yazdıkları mektuplara- - - - denir.Bu cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi getirilmelidir? Su ve mercimek tanelerinden oluşan karışımı ................. yöntemi ile birbirinden ayırabiliriz.Cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Rüzgar sevincinden haykırıp ağlıyor. cümlesinde hangi söz sanatı kullanılmıştır? Aşağıdaki cümlelerin başına cümlede verilen ifadeler doğruysa D, yanlışsa Y yazınız. ( ) Türkiye topraklarının büyük bir bölümü deprem riski altındadır.( ) On dokuz yaşına kadar her insan çocuk sayılır.( ) Bireyler üzerine düşen görevleri ve işleri zamanında ve istenilen şekilde yerine getirmek zorunda değildir.( ) Bireyin kendisini ilgilendiren kararları alarak uygulayabilmesi onun özgürlüğüdür.( ) Ambalajlı gıda ürünlerinde üretim ve son kullanma tarihine bakmalıyız. Aşağıdaki parçaların hangisinde farklı bir bakış açısı kullanılmıştır? Dünya'nın dolanma hareketinin tamamlanma süresi.......................Cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Aşağıdakilerden hangisi Allaha (c.c.) şükür ifadelerinden biri değildir? Türkiye Cumhuriyetinin ilk yüksek okulu nerede açılmıştır? Ali : Picasso could paint when he wastwo.Ömer : ..........................Ali : No, its true. You can search theInternet about this. Aşağıdakilerden hangisi akıcı bir madde değildir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir