S:1

Yaşlı-genç sözcükleri arasındaki anlam ilişkisi aşağıdaki hangi sözcükler arsında vardır?

Yaşlı-genç sözcükleri arasındaki anlam ilişkisi aşağıdaki hangi sözcükler arsında vardır? sorunun cevabı "uzun – kısa" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
8-1=? işleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
Öğrenme, hafıza ve zeka merkezi aşağıdakilerden hangisidir? 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanununa göre bir kurumda öğretime başlayabilmek için alınması zorunlu olan kurum açma izni başvuruları aşağıdakilerden hangisine yapılır? Hangi halife döneminde Kuran-ı Kerim çoğaltılarak önemli şehirlere gönderilmiştir? Aşağıda verilen ortamlardan hangisinde ses kirliliği olmaz? Aşağıdaki cümlelerin hangisinin sonuna soru işareti konmaz? Ben 8 yaşındayım. Abim benden 4 yaş büyüktür. Abim kaç yaşındadır? Güneş ışığından elde edilen enerjinin doğrudan elektrik enerjisine dönüşmesini sağlayan araç aşağıdakilerden hangisidir? Bilinçli tüketici aşağıdakilerden hangisini yapmaz? Bir terzi 3 metre kumaştan bir elbise dikiyor. Bu terzi 87 metre kumaştan kaç elbise diker? Ortalama kütleleri 40 kg olan 6/A sınıfı öğrencilerinden, kütleleri 30 kg ve 50 kg olan iki öğrenci ayrılıyor.Bu durumda sınıfın oluşan yeni ortalama kütlesi için aşağıdakilerden hangisi doğrudur? Aşağıdakilerden hangisi doğal afettir? Hz. Muhammed (sav.), Mekkelileri İslam dinine davet etmek için Safa Tepesine çağırıp Eğer ben size ‘Şu tepenin ardında şehre baskın düzenlemek isteyen bir düşman ordusu var. desem bana inanır mısınız? diye sorar. Bunun üzerine onlar, Biz senin yalan söylediğine hiç- bir zaman şahit olmadık. diye cevap verirler.Bu olay Hz. Peygamberin aşağıdaki özelliklerinden hangisine örnek oluşturur? Yüce Allahın insanlara doğru yolu bulmaları için gönderdiği tüm ilahi kitaplara inanmaya ne ad verilir? Saat 14.00 da kitap okumaya başlayan Ceyhun 105 dk. okuduktan sonra saat kaçı gösterir? Osmanlı padişahı, aşağıdakilerden hangisiyle ilk kez kendi gücünün üstünde kanun gücü olduğunu kabul etmiştir? Gözün renkli kısmını ne ad verilir? Ardışık 3 tek doğal sayının toplamı 111dir. Bu sayıların en büyüğü ile en küçüğünün çarpımı kaçtır? Kurtuluş Savaşından sonra imzalanan ve yurdumuzun bugünkü sınırlarının çizildiği Lozan Barış Antlaşması ne zaman imzalanmıştır ? I. Yer şekilleriII. YüzölçümleriIII. Denize göre konumlarıEnlem dereceleri aynı olan iki noktanın sıcaklık ortalamalarının farklı olması bu noktaların yukarıdaki özelliklerinden hangileri bakımından farklı olmasıyla açıklanabilir? Aşağıdaki maddelerden hangisi suda batar? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir