S:1

Aşağıdakilerden hangisi hangisi 475 sayısının çözümlenmiş halidir?

Aşağıdakilerden hangisi hangisi 475 sayısının çözümlenmiş halidir? sorunun cevabı "70 + 400 + 5" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
Dünyanın uydusu hangisidir?
Powered by Commentics
Aşağıdaki davranışlardan hangisi temel hakların kullanılmasına uygun bir davranış olarak gösterilemez? Aşağıdakilerden hangisi tür adıdır? Adam hastanenin bekleme odasına girdi. Odada tek başına oturan çocuğa dikkatlice baktı. Çocuk, odada arkasına yaslanmış oturuyordu. Yavaşça ona yaklaştı. Çocuk üşümüş, korkmuş görünüyordu. Yanına oturdu ve elini çocuğun omzuna koydu.Bu parçada aşağıdaki hikâye unsurlarından hangisi yoktur? Aşağıdakilerden hangisi bilinçli tüketici davranışına örnektir? Peygamberimiz (s.a.v.), hicret edeceği sırada kendisinde bulunan emanetleri sahiplerine vermesi için kime teslim etmiştir? Aşağıda verilen yemek- yöre eşleştirmelerden hangisi yanlıştır? Aşağıdakilerden hangisinin en yakın yüzlüğe yuvarlanmış hali diğerlerinden farklıdır? Bir çiçekçi elindeki gülleri 6şarlı demetler yaptığında elinde hiç gül kalmamaktadır. Buna göre çiçekçinin kaç tane gülü olabilir? I never ............ fish, but now I ............ . Because it is delicious. Aşağıdakilerden hangisi okullardaki demokratik uygulamalara örnek gösterilemez? Peygamberimiz Bizi yediren, içiren ve bizi Müslümanlardan yapan Allaha hamdolsun! duasını ne zaman söylemiştir? Penisilin gibi antibiyotik ilaçların üretiminde kullanılan mantar çeşidi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki sayılardan hangisindeki 7 rakamının basamak değeri 700'dür? Yüce Allahın (c.c.) güzel isimleri ve sıfatları vardır. Allahın (c.c.) güzel isimlerine ne denir? Saat 15.15te uyuyan bir bebek 2,5 saat sonra uyandığında saat tam olarak kaçı gösterir? Bandrolsüz ve korsan ürün kullanmak aşağıdakilerden hangisine neden olmaz? Mustafa Kemal Paşaya hangi savaştan sonra Gazilik unvanı ve Mareşallik rütbesi verilmiştir ? X > 42 000 ifadesinde X yerine yazılabilecek en küçük doğal sayı kaçtır? Günlük hayatımızda karşılaştığımız olaylarla ilgili aşağıdakilerden hangisi söylenemez? 14 sayfalık defterin yarısı kullanıldı. Geriye kaç sayfa kaldı? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir