S:1

İki basamaklı en büyük sayıya 10 eklediğimde ortaya çıkan yeni sayı kaç olur?

İki basamaklı en büyük sayıya 10 eklediğimde ortaya çıkan yeni sayı kaç olur? sorunun cevabı "109" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
Atatürk kaç yılında doğmuştur?
Powered by Commentics
Çocuk okula gelirken yolda düştü. cümlesinde hangi öğe yoktur? Aşağıdaki sözcüklerden hangisi soyut addır? Aşağıdakilerden hangisi Kurana göre örnek insanın özelliklerinden biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi eşeysiz üreme çeşitlerinden biri değildir? "17654, 17564, 17875, 17785" doğal sayılarının küçükten büyüğe doğru sıralanışı hangisidir? Haricilere göre büyük günah işleyen İslam dairesi dışına çıkar.Haricileri bu sonuca götüren aşağıdaki düşüncelerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisinin sesteşi ( eş sesli) vardır ? Memeli canlılar ile ilgili aşağıda verilen ifadelerden hangisi doğrudur? Orta Asya'daki ilk Müslüman Türk devleti aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde zaman zarfı vardır? Aşağıdaki kelimelerden hangisi fiil kökünden türemiştir? Bebekler kimi sesleri çıkarmayı bakımını üstlenen veya uzun süre kendisiyle vakit geçiren kişileri taklit ederek öğrenir.Başkasının davranışlarını, jest ve mimiklerini tekrarlama ve taklit etme insanlarda aşağıda verilen hangi öğrenme modeliyle açıklanır? Aşağıdakilerden hangisi diğerlerinden daha ağırdır? Doğu ile kuzey arasında kalan yön hangisidir? 5. sınıf öğrencilerinin okul sonrası günlük uğraşlarıyla ilgili yapılan bir araştırmada aşağıdaki sorulardan hangisinin kullanılması uygundur? Annem bu sene 60 kilo çilek reçeli, 20 kilo vişne reçeli yaptı.Annem çilek reçelini, vişne reçelinden kaç kilo daha fazla yapmıştır? Tarih öğrenimi bireysel, toplumsal ve evrensel ölçülerde fayda sağlar.Aşağıdakilerden hangisi tarih öğreniminin sağladığı faydalardan biri değildir? Zat, sıfat ve fiillerinde Allaha hiçbir şeyi ortak koşmamak, Allahın varlığına ve birliğine inanmak olarak tanımlanan kavram aşağıdakilerden hangisidir? Ankara dışında kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenleriaşağıdakilerden hangisinin koordinesinde yapılır? Vatan ne Türkiyedir Türklere ne TürkistanVatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan!Bu dizelerin etkilendiği fikir akımı ve temsilcisiyle ilgili aşağıdakilerden hangisi doğrudur? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir