S:1

941 763 982 Sayısında tekrar eden rakamların basamak değerleri toplamı kaçtır?

941 763 982 Sayısında tekrar eden rakamların basamak değerleri toplamı kaçtır? sorunun cevabı "900 000 900" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
İki basamaklı en küçük doğal sayı hangisidir?
Powered by Commentics
Kale direğine çarpan top kuvvetin hangi etkisi ile karşılaşır? Aşağıdakilerden hangisi canlıların ortak özelliklerinden biri değildir? Ailesinden sigara içen kişilerin yanında duran Selçuk için hangisini söyleyebiliriz? Bir işletmenin kuruluş sürecinde, projenin niteliğine göre kuruluş ve konum yeri durumu, fabrika binası, üretim teçhizatı, güvenlik araştırması, doğal afet ve çevre kirliliği gibi konularda yapılan araştırma türü aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki seçeneklerin hangisinde daire kelimesi diğerlerinden farklı anlamda kullanılmıştır? Osmanlı Devletinin I. Dünya Savaşına girmesinde önemli bir rol oynayan Breslav ve Goben savaş gemileri, aşağıdaki İttifak Devletlerinden hangisine aitti? Kuran-ı Kerimin ilk ayetleri aşağıdaki verilen yerlerden hangisinde indirilmiştir? 499, 501 ve 600 sayılarını büyükten küçüğe doğru sıralanışı aşağıdakilerden hangisidir? Peygamberimiz (sav), Her kim yalan söylemeyi ve yalanla iş yapmayı bırakmazsa, o kişinin yemesini içmesini bırakmasına Allahın ihtiyacı yoktur. buyurmuştur.Yukarıdaki Hadisi Şerifte, Orucun hangi kavramla olan ilişkisinden bahsedilmiştir.? T.B.M.M. hangi tarihte nerede açıldı? Almanyanın başkenti aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi Atatürk döneminde toplumsal alanda yapılan inkılaplara örnek olarak gösterilemez? Biyoçeşitliliğin sağlık ve ekonomi üzerinde yararları vardır. Aşağıdakilerden hangisi bitkilerin bu anlamda sağladığı yararlardan biri değildir? Aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur? Kurtuluş Savaşı hangi yıllar arasında yapılmıştır? Öğrencilerinin yaratıcı düşüncesinin gelişmesini isteyen bir öğretmenin, nasıl bir öğrenme ortamı geliştirmesi beklenmez? En küçük dar açı ile en tam açının toplamı aşağıdakilerden hangisidir? 140 gram suda 60 gram KCl katısının çözünmesiyle hazırlanan çözeltinin kütlece % derişimi kaçtır? Aşağıda verilen cümlelerin hangisinde karşılaştırma yoktur? Kulun Rabbine en yakın olduğu yer hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir