S:1

"6667" sayısı en yakın yüzlüğe yuvarlanınca yeni sayı kaç olur?

"6667" sayısı en yakın yüzlüğe yuvarlanınca yeni sayı kaç olur? sorunun cevabı "6700" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Hicretin yedinci yılında Peygamberimizin İslama davet amacıyla elçi gönderdiği Bizans İmparatoru kimdir? • Ay yılı esasına göre hazırlanmıştır.• Hz. Muhammedin Mekkeden Medineye göçünü başlangıç olarak kabul eder.• Türkler İslamiyeti kabul ettikten sonra bu takvimi kullanmaya başlamışlardır.Hakkında bilgi verilen bu takvim aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi aydınlanma teknolojilerinin hayatımıza kattığı faydalardan değildir? Bir fabrika birinci ay 227, ikinci ay 518, üçüncü ay 929 adet telefon üretmiştir. Bu fabrika üçüncü ayın sonunda toplam kaç adet telefon üretmiş olur? Gaziantepspor - Alanyaspor maçı saat 16.30da başladı. Maç bir buçuk saat sürdüğüne göre, saat kaçta biter? Sınıf başkanlığına aday olan bir kişi hangi hakkını kullanmıştır? Aşağıdaki iskelet bölümlerinden hangisi beyni dış etkenlerden korur? İklim geniş bir bölge içinde hava olaylarının uzun yıllar boyunca gösterdiği ortalama durumdur.Aşağıdaki ifadelerden hangisi bir yerin iklimini tarif etmez? Aşağıdakilerden ifadelerden hangisi evimizde adaletli bir iş bölümü olduğunu gösterir? Bir iç açısının ölçüsü 120° olan düzgün çokge- nin iç açılarının ölçüleri toplamı kaç derecedir? "Çevresine göre yüksekte kalmış, derin akarsu vadileriyle yarılmış düzlüklere...............denir."ifadesini aşağıdaki terimlerden hangisi doğru tamamlar? ​Aşağıdakilerden hangisi daha ağırdır? Kuzeye doğru 10 m/s ...... ifadesinin belirttiği büyüklük ile ilgili;I. Vektörel bir büyüklüktür.II. Temel bir büyüklüktür.III. Bir varlığın hızını bildirir.yargılarından hangileri doğrudur? Boş bırakılan yere uygun gelen ifadeyi işaretleyiniz?John : How are you ? Tom : ______ . Erzurum kongresi esnasında 9. ordu müfettişliğinden alınmasına Mustafa Kemalin tepkisi ne oldu? Bayrağımızda hangi renkler bulunur? Aşağıdakilerden hangisi kültürü oluşturan manevi unsurlardan biridir? Aşağıdaki çoğul eklerinden (-ler,-lar) hangisi aile anlamı taşımaz? Çevresi 28 cm olan karenin bir kenarı kaç cm dir? Allah yolunda öldürülenleri ölü sanmayın, bilakis Rableri katında diridirler. Allahın bol nimetinden onlara verdiği şeylerle sevinç içinde rızıklanır- lar.... (Âl-i İmrân suresi, 169 ve 170. ayetler)Bu ayet aşağıdakilerden hangisi ile ilgilidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir