S:1

2689 – 2436 = ?
​Yukarıda verilen çıkarma işleminin sonucu kaçtır?

2689 – 2436 = ?​Yukarıda verilen çıkarma işleminin sonucu kaçtır? sorunun cevabı "253" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
1450 a =.................... dönümYukarıda verilen noktalı yere aşağıdakilerden hangisi getirilmelidir? Belirtilen telefon numaralarından hangisi acil durumlarda aranacak telefon numaralarından birine ait değildir? Cumhurbaşkanının seçimleri yenilemesiyle ilgili aşağıdakilerden hangisi doğrudur? 5/15 kesrinin en sadeleştirilmiş şekli hangisidir? Mondros Ateşkes Antlaşmasından sonra aşağıdaki İtilaf devletlerinden hangisi ilk işgali gerçekleştirmiştir? You - - - - speak loudly in the library. Kuru kelimesi aşağıdakilerin hangisinde mecaz anlamında kullanılmıştır? CANIM KİTAP Benim kitaplarım hep çiçek kokar. Renk renk güzellik kokar barış ve sevgi yayılır onların ortamında. Belki bu yüzden, kitaplarımla birlikte evimizde daha güzel bir dünya oluşur. En güzeli, ben daha anlayışlı, daha içten, daha sevecen biri oluverdim. Kuşlarla, kelebeklerle, ağaçlarla, bulutlarla dost oldum. Onları bizim insan yanımızla bütünleyerek değerlendirmek ne yararlı bir oyunmuş meğer.Paragrafta aşağıdaki varlıklardan hangileri ile dost olmaktan söz edilmemiştir? Tarihte bilinen ilk yazılı antlaşma hangisidir? Türk devletlerinde devleti yönetme yetkisinin dayanağı aşağıdakilerden hangisidir? Dünya'nın yuvarlak olduğu aşağıdakilerden hangisi ile kanıtlanmıştır? Aşağıdakilerden hangisi, Sakarya Zaferinin siyasi sonuçlarından biridir? Aşağıdakilerden hangisi kırılgan bir maddedir? A7C üç basamaklı bir doğal sayıdır.A ve Cnin basamak değerleri farkı 300 olduğuna göre A X Ckaçtır? Aşağıdakilerden hangisi mide hücreleri tarafından üretilen pepsinojen enzimi için aktivatör bir maddedir? akrep – atmaca – ayı – arı kelimelerini sözlük sırasına göre sıraladığımızda baştan 3. kelime hangisi olur? Benim çok güzel bir köpeğim var.Aşağıdakilerden hangisi bu cümledeki altı çizili kelimelerden birinin zıt anlamlısı değildir? Aşağıdakilerden hangisi İkinci Yeni şiirinin özelliklerinden biridir? Aşağıdaki açıklamalardan hangisi kitle iletişim araçlarının olumsuz etkilerinden biri değildir? T.C. Anayasasına göre Mal Bildirimi hangi hak ve ödeve girer? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir