S:1

Aşağıdaki cümlelerin hangisinde bir yazım yanlışı vardır?

Aşağıdaki cümlelerin hangisinde bir yazım yanlışı vardır? sorunun cevabı "İlerde bir gömlekçi dükkanı var." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
I. Genel evrak ve arşiv faaliyetlerini düzenlemek ve yürütmekII. Bakanlık sivil savunma ve seferberlik hizmetlerini planlamak ve yürütmekIII. Eğitim faaliyetleri ile ilgili dokümantasyon, yayım ve arşiv hizmetlerini yürütmekIV. Bakanlığın öğretmenler dışındaki personeli için eğitim planını hazırlamak, uygulamak ve değerlendirmek652 sayılı Millî Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye göre yukarıdakilerden hangileri İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün görevlerindendir? Akın : Auntie, Im thirsty. Can I have some lemonade, please?Elly : Im sorry ,- - - - Would you like to drink ayran? "Gizem –Sır" kelimeleri arasında anlam ilişkisi aşağıdakilerden hangisinde bulunmaz? Ece dün okul bahçesinde yere düşmüş. tümcesinde hangi sorunun cevabı yoktur? 32x1000 işleminin sonucu kaçtır? Mekanik Araçlar Kitabı eserinde kendi icadı olan su saatleri, otomatik kontrol düzenleri ve fıskiyeler gibi aletlerin çalışma prensiplerini açıklayan Türk-İslam bilgini aşağıdakilerden hangisidir? Gözle görülmeyen ve hastalık bulaştıran canlılara ne denir? PowerPoint 2007 programında yeni bir slayt eklemek için hangi yol izlenir? Aşağıdaki yerlerden hangisi Pasarofça Antlaşması ile Avusturyaya bırakılmıştır? Dalgalan al bayrağım. cümlesinde geçen al sözcüğünün eş anlamlısı aşağıdaki cümlelerin hangisinde vardır? 5 basamaklı en büyük çift sayı kaçtır? Aşağıdakilerden hangisi güvenli geçiş yeri değildir? Osmanlı Devleti, I. Dünya Savaşı'na girerek;-Kaybettiği toprakları geri almayı-Ekonomik yaptırımlardan ve siyasi yalnızlıktan kurtulmayıhedeflemiştir. Buna göre, Osmanlı Devleti'nin aşağıdakilerden hangisini amaçladığı ileri sürülemez? 79.000 kg kömürün ocak ayında 7899 kg'ı satılmış, şubat ayında da 12.000 kg satılınca, geriye satılmayan kaç kilogram kömür kalmıştır? Batı kültürü TV programları ve filmleriyle diğer kültürleri giyim, eğlence ve tüketim alışkanlıkları bakımından kendine benzemekte, ürettiği mallara daha çok pazar bulmaktadır.Bu durum aşağıdaki kavramlardan hangisiyle açıklanabilir? "Kişilere doğumundan itibaren verilen ve o kişiye ait bilgileri içeren belgeye.................................denir." cümlesini hangi seçenek doğru tamamlar? Aşağıdaki yerlerden hangisinin haritası aynı büyüklükteki bir kağıda çizildiğinde daha ayrıntılı olur ? " İyi geceler " kelimesinin ingilizce karşılığı hangisidir? Çatma kurban olayım çehreni ey nazlı hilal." dizesindeki "hilal" sözcüğü ile aşağıdakilerden hangisi kastedilmiştir? Aşağıdakilerden hangisi dinimizin yasakladığı kötü davranışlardandır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir