S:1

Aşağıdakilerin hangisinde belgisiz sıfat kullanılmamıştır?

Aşağıdakilerin hangisinde belgisiz sıfat kullanılmamıştır? sorunun cevabı "büyük binalar" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Samsundan Ankaraya gelmekte olan otobüsteki yolculardan biri, yanındaki yolcuya İç Anadolu Bölgesine girdiklerini söylemiştir.Bu yargıya ulaşmasında, aşağıdakilerden hangisi daha etkili olmuştur? Aşağıdakilerden hangisi diğerlerinden farklı bir tamlamadır? Adana - İzmir arası uçakla 80 dakika sürmektedir. Saat 03.50 de hareket eden bir uçak İzmire indiğinde saat kaçtır? 25-5:5+4.2+1=? işleminin sonucu kaçtır? Parayı veren ................................ atasözü aşağıdakilerden hangisiyle tamamlanmalıdır? Do .......... like melon? Sorusunda boş bırakılan yere ne gelmelidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde zarf, durum bildirmektedir? Aşağıdakilerden hangisinde sebep-sonuç ilişkisi vardır? Okula zamanında.................... cümlesinde boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi getirilmelidir? Aşağıdakilerden hangisi Dünya' mızı saran gaz bulutudur? Hangi sözcük top sözcüğünden türememiştir? Kimya eğitimi alan birinin,I. Tekstil FabrikasıII. Deterjan ve Sabun sanayiIII. Grafikerlikalanlarından hangilerinde çalışması beklenir? Üç basamaklı 6k7 doğal sayısı 3 ile kalansız bölünmektedir.Buna göre k yerine gelebilecek rakamlar aşağıdakilerden hangisidir? Aynı ırmağa iki kez giremezsiniz. Bu cümlede, aşağıdakilerin hangisinden söz edilmektedir? Aşağıdakilerden hangisi diş sağlığının bozulmasına neden olur? Aşağıdakilerden Hangisi Kuran-ı Kerimin temel özelliklerinden biri değildir? Most of the leaves - - - - by the end of November. I would like to go to Cyprus for my summer holiday because the sea is fantastic. I also like sunbathing on sandy - - - - . Aşağıdaki cümlelerde geçen altı çizili kelimelerden hangisi ünsüz yumuşamasına örnek olabilir? "85 609" doğal sayısı için hangi açıklama yanlış olur? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir