S:1

5 kg kaç g eder?

5 kg kaç g eder? sorunun cevabı "5000 g" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Ramazan ayı mübarek bir aydır. Allah size Ra- mazan orucunu farz kıldı. O ayda rahmet kapıları açılır, cehennem kapıları kapanır, şeytanlar bağlanır. O ayda bir gece vardır ki, bin aydan daha kıymetlidir. O gecenin hayrından mahrum kalan, her hayırdan mahrum kalmış sayılır.Hadiste önemine vurgu yapılan gece aşağıdakilerden hangisidir? Hangi cümlede de nin ayrı yazılması gerekirdi? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde deyim vardır? Türkiyenin asıl sahibi ve efendisi, gerçek üretici olan köylüdür. O hâlde herkesten daha çok refah, mutluluk ve servete hak kazanan ve layık olan da köylüdür...Atatürk, 1 Mart 1922de TBMMyi açış konuşmasında söylediği yukarıdaki sözleri ile aşağıdaki sektörlerden hangisinin önemini vurgulamıştır? 679 ? 965 sayı ilişkisinin doğru olabilmesi için soru işareti yerine hangisi konmalıdır? 100 TL nin içinde kaç tane çeyrek vardır? Kısa çizgi (-) ile ilgili verilen bilgilerden hangisi yanlıştır? Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır? Aşağıdaki kelimelerin hangisinde, ince ve kalın sesler bir arada bulunmaktadı? Aşağıdakilerden hangisi bilgisayar ağlarının kullanım amaçlarından birisi değildir? Aşağıdakilerden hangisi adın başına gelince sıfat olmaz? Okulda kullandığımız kaynaklarla ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlış bir davranıştır? Aşağıdaki şehirlerin hangisinde Akdeniz iklimi hâkimdir? Zekât verilecek mallar ve zekât oranları ile ilgili aşağıdaki eşleştirmelerden hangisi yanlıştır? 250 gram kuruyemiş 7 liradır. 1 kilogram kuruyemiş kaç liradır? Katı bir maddenin çevreden ısı alarak katı halden sıvı hale geçmeden direkt gaz hâline geçmesine ne ad verilir? Birbirinize kin gütmeyiniz, birbirinize yüz çevirmeyiniz,birbirinizi kıskanmayınız. Ey Allahınkulları! Birbirinize kardeşçe davranınız.(Hadis-i Şerif)Hz. Muhammed (sav.) bu sözüyle aşağıdakilerdenhangisini tavsiye etmektedir? Hi! Im Joe. Im a student at a high school. I have great buddies in my class and I like hanging out with them on Saturdays. So, I get up at 9 am and meet them at 10 am. We spend all day together. We usually go nature walking and cycling. We sometimes do different activities such as zorbing and snowshoeing. We really love them because they are unusual and exciting. However, we cant stand shopping. Its really unbearable. After a nice day, I usually come home at about 7:30 pm. Then I rest for a while and I usually sleep before 11 pm.Which activity do Joe and his friends hate doing? Klorofil a ve klorofil b moleküllerinde aşağıda verilenlerden hangisinin molekül sayısı eşit değildir? Bir kasa domates 46 kilogramdır. Kasanın ağırlığı 4 kilogram olduğuna göre domateslerin kilogramını 3 TLden satan manav kaç TL elde eder? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir