S:1

​Aşağıdakilerden hangisi birleşik kelime değildir?

​Aşağıdakilerden hangisi birleşik kelime değildir? sorunun cevabı "Ümraniye" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Apartmanımızdaki 72 pencerenin 4/6' sı silindi. Silinmeyen kaç pencere kalmıştır? Hangi hormonun düşüklüğü şeker hastalığına neden olmaktadır? Tuğba' nın hikaye kitabı 19 sayfadır. Tuğba kitabının 9 sayfasını okudu.Tuğba' nın okuyacağı kaç sayfa kalmıştır? Olayların insanların iç dünyasında uyandırdığı izlenime..................denir? Sağlıklı besleniyorum. Bu yüzden ................ içmiyorum.Yukarıdaki boşluğa hangisi gelmelidir? Aşağıdakilerden hangisi dinin öğütlerinden değildir? Yağ, aşağıdaki karışımlardan hangisinde çözünür? Aşağıdakilerden hangisi tuyuğ türünün özellikleri arasında gösterilemez? Kısa kenarının uzunluğu 4 m, uzun kenarının uzunluğu 7 m olan dikdörtgen şeklindeki bir bahçenin çevresi kaç metredir? Mary: Letsgotothecinema?John: OK............................ Plazmalarla ilgili;I. Elektrik ve manyetik alandan etkilenirler.II. İyonlardan oluşmuşlardır.III. Gökkuşağının oluşumunu sağlarlar.yargılarından hangileri doğrudur? Alex : Why do people like extreme sports?Sally : I think people - - - -. apple - spin - start Yukarıdakilerde farklı olan ifade aşağıdakilerden hangisidir? Osmanlı Devleti , 19.yüzyılda Batılı büyük devletlerle ittifak arayışı içine girmiş Fransa,Rusya,İngiltere ve daha sonrada Almanya ile geçici dostluklar kurmak zorunda kalmıştır. Osmanlı yönetiminin böyle bir siyaset izlemesinin temel sebebi aşağıdakilerden hangisidir? 1.Ne zaman?2.Ne?3.Nereler?4.Niçin? ‘Yaz aylarında buralar sıcacık olur. Cümlesi numaralanmış sorulardan hangilerine cevap verir? Bilimsel adlandırma yöntemine göre safran çiğdeminin latince yazılışı hangisinde doğru verilmiştir? Aşağıda verilenlerden hangisi namaza hazırlık şartlarından biridir? Keremin babası dönem sonuna doğru Keremin notlarını öğrenmek istemiştir. Bunun için internetten Veli bilgilendirme sistemi sayesinde Kerem ‘in aldığı bütün notları görebilmiştir.Keremin babasının notları öğrenmek için kullanmış olduğu Veli bilgilendirme sistemi Bilgi iletişim teknolojilerinden hangi alana girmektedir? 3 (x + 2) + 2x = x – 24 denklemini sağlayan x değeri aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisini grup sayamayız? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir