Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Dokuz basamaklı rakamları birbirinden farklı en küçük tek doğal sayının birler bölüğündeki rakamların sayı değerleri toplamı aşağıdakilerden hangisidir?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Dokuz basamaklı rakamları birbirinden farklı en küçük tek doğal sayının birler bölüğündeki rakamların sayı değerleri toplamı aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "21" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Yetişkin bir insanın iskeletinde kaç tane kemik bulunur? "Bir elin nesi var iki elin sesi var" atasözündeki el sözcükleri ile vurgulanmak istenen ne olabilir? I. İstanbul ve Boğazlar TBMM hükümeti yönetimine bırakılacakII.Yunanlılar 15 gün içinde Doğu Trakya’yı boşaltacakIII.Toros Tünelleri İtilaf Devletleri tarafından işgal edilecekIV. Azınlık hakları komşu ülkelerdeki Müslüman hakları kadar olacakYukarıda verilenlerden hangileri Mudanya Ateşkes Antlaşmasının maddeleridir? Mekke’den Medineye göç eden Müslümanlara ne ad verilir? Aşağıdakilerden hangisi yemek yerken yapılmaması gereken bir davranıştır? Boş bırakılan yere uygun gelen kelime ya da ifadeyi işaretleyiniz.My father ............ at 7 every morning.  Aşağıda verilen ifadelerden hangisi yağmur ormanlarında canlı çeşitliliğini etkileyen çevre faktörlerinden değildir? Evimizde gece elektrik kesildiğinde aşağıdaki aydınlatma sistemlerinden hangisini kullanamayız? Saat 19.00'da ödevine başlayan Berk, çalışmasını saat 21.00'de bitirdiğine göre kaç dakika ödev yapmıştır? Hak ve özgürlüklerimizin olması ve onları kullanabilmemizin temel koşulu hangi seçenekte verilmiştir? Deney kelimesinin anlamını öğrenmek isteyen Sevil aşağıdakilerden hangisinebakmalıdır? Mustafa Kemal’in doğduğu ve 1896 yılına kadar kaldığı Selanik şehri ile ilgili olarak aşağıdakilerden hangisi söylenemez?