S:1

Rakamları farklı üç bölüklü en büyük sayı aşağıdakilerden hangisidir?

Rakamları farklı üç bölüklü en büyük sayı aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "987 654 321" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıda verilen ifadelerden hangisi doğrudur? Hangi ülkede boşanmak yasaktır? Aşağıdakilerin hangisinde iş (kılış), durum ve oluş fiilleri sırasıyla verilmiştir? İsrafilin (a.s.) sûr denilen alete üflemesiyle dünyanın düzeni altüst olacak, tüm canlılar ölecek ve dünya hayatı son bulacaktır. Bu olay ........................... kavramıyla ifade edilir.Boş bırakılan yere aşağıdaki kavramlardan hangisi gelmelidir? Güneşe yakınlık bakımından beşinci sıradadır.Görünmeyen bir halkası vardır.79 adet uydusu vardır.Güneş sistemindeki en büyük uyduya sahiptir Zehirli gazlardan oluşan bir atmosferi vardırYukarıda özellikleri verilen gezegen aşağıdakilerden hangisidir? İçinde su bulunan kaba taş atınca suyun yükseldiğini izliyoruz. Bu deneyle anlatmak istenilen nedir? 222 sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanununa göre zorlayıcı sebepler dışında çocuğun ailesi yanında kalmasını gerektiren, ailede ölüm, düğün, askere gitme gibi sebeplerle öğrencilere bir yıl içinde kaç günü geçmemek üzere okul idarelerince izin verilir? Müslüman, başkalarının ................-............................ olduğu kimsedir. (Müslim, İman 5) Peygamber efendimizin bu hadisi aşağıdaki ifadelerden hangisi ile tamamlanmalıdır. I. Barajda duran suyun akmaya başlamasıII. Dalda duran armudun koparak yere düşmesiIII. Hızla giden arabanın durmasıVerilen durumların hangisinde potansiyel enerji kinetik enerjiye dönüşmüştür? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde virgül ( , ) gereksiz kullanılmıştır? Mantığı sistemli bir bilgi alanı haline getiren ve mantığın kurucusu olarak anılan düşünür aşağıdaki- lerden hangisidir? • Su• Demir• Civa• Tuz• KalayYukarıda verilen maddelerden kaç tanesi sembollerle gösterilir? Aşağıdakilerden hangisi kılcal damar kanamasının özelliğidir? Azra 9 yaşındadır. Abisi, Alicandan 7 yaş büyük olduğuna göre ikisinin yaşları toplamı kaçtır? Kullanıcılar e-posta hizmeti veren servis sağlayıcılardan ücretsiz üyelik açarak birbirlerine e-posta gönderebilirler.Yukarıdaki bilgiye göre aşağıdakilerden hangisi e-posta hizmeti veren bir site değildir? Yaşam döngüsü içinde bireylerin sahip oldukları .............................................. zamanla değişir.Yukarında boş bırakılan yere aşağıdaki kavramlardan hangisi gelmelidir? Aşağıdaki cümlelerden hangisinde altı çizili sözcüğün yazımı yanlıştır? Aşağıdakilerden hangisi sağlığımızı korumak için yapılmaması gereken bir davranıştır? Aşağıdaki düşünürlerden hangisi mutasavvıf değildir? İslam tarihinin ilk ve en önemli kaynağı, aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir