S:1

2 onluk 3 birlik olan sayıya 1 onluk eklenirse yeni sayı kaç olur?

2 onluk 3 birlik olan sayıya 1 onluk eklenirse yeni sayı kaç olur? sorunun cevabı "33" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
1+3=? İşleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
o İhşidlero Eyyûbilero OsmanlılarVerilen devletlerin ortak özelliği, aşağıdakilerden hangisidir? Yalan söylüyorsa umutsuz günlerin gecelerinde ayışığı dizelerinde aşağıdakilerin hangisi ağır basmaktadır? Kurânın 114 bölümünden her birine ne ad verilir? Kabile dinleri ile ilgili aşağıda verilen bilgilerden hangisi yanlıştır? Zonguldakta yaşayan Ahmet Bey iş aramaktadır.Ahmet Beyin aşağıdaki sektörlerden hangisinde iş bulma ihtimali daha azdır? Hangisi etik olarak öğretmenin sorumluluk ilkelerinden değildir? 20 + 15 = 35 Yandaki toplama işleminde altı çizilen sayıların ismi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi doğayı korumak için bireysel olarak yapılması gereken bir davranış değildir? Ülkemizde en uzun gecenin ve en kısa gündüzün yaşandığı tarih aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisinde tek başına anlamı olmayan bir kelime kullanılmıştır? İnsanların sevap ve günahlarını yazan meleklere ne ad verilir? Tercüman-ı Ahval gazetesinin ilk sayısında yayımlanan Tercüman-ı Ahval Mukaddimesi - - - - türünün ilk örneğidir.Bu cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi getirilmelidir? Aşağıdaki kuvvet ile ilgili verilen ifadelerden hangisi yanlıştır? İyilik yap denize at, balık bilmezse Halik (Allah) bilir.Yukarıdaki atasözünde anlatılmak istenen nedir? Bileşke kuvvet ............ise cisim dengelenmiş kuvvet etkisindedirCümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Yaşamımızın her alanında ağaca ihtiyacımız vardır.Aşağıdakilerden hangisi ağacın faydalarından birisi değildir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde kişi zamiri kullanılmıştır? 978 543 doğal sayısında 7 ile 5in basamak değerleri farkı kaçtır? ''Sınıfımıza yeni bir yazı tahtası alındı'' tümcesi kaç heceden oluşmuştur? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde ki bağlaç olmadığı halde kelimeden ayrı yazılmıştır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir