S:1

Altmış sayısında kaç onluk vardır?

Altmış sayısında kaç onluk vardır? sorunun cevabı "6" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Avrupalı devletler aşağıdakilerden hangisi ile Osmanlı Devletinde okul açma hakkını elde etmişlerdir? Tevrat hangi peygambere gönderilmiştir? Aşağıdaki ayetlerden hangisi peygamberimizin uyarıcılığı ile ilgili değildir? Karadeniz bölgesine özgü olan halk oyunu hangisidir? Read the dates: 09. 09 Aşağıdaki cümlelerin hangisinde çıkmak sözcüğü bulaşmak anlamında kullanılmıştır? Allahu Ekber ifadesine kısaca ne deriz? 4 paket şeker 20 kilogram geliyor. O halde 9 paket şeker kaç kilogram gelir? Çözeltilerin kaynama ve donma noktaları ile ilgili; I. Çözeltilerin donma noktaları, saf çözücünün donma noktasından daha düşüktür.II. Çözeltinin derişimi arttıkça, kaynama noktası yükselir.III. Seyreltik çözeltilerin belli bir donma ve kaynama noktaları vardır.yargılarından hangileri kesinlikle yanlıştır? Balkan savaşları devam ederken bağımsızlığını kazanan devlet hangisidir? 725 x140 işleminin sonucxunda kaç tane sıfır vardır? Peygamberimizin doğduğu dönemde Arabistanda aşağıdaki inançlardan hangisi yoktur? Aşağıdakilerden hangisi bir grup değildir? a.Yemekten önce elleri yıkamak b.Yemek yerken konuşmak C.Yemekten sonraEline sağlıkdemek Yukarıdakilerden hangileri doğrudur? Bugünkü ..................... çok zor geçti.Yukarıdaki cümlede noktalı yere sınavım sözcüğünün eş anlamlısını yazmak için hangi sözcüğü kullanmalıyız? Tasarruf aşağıdakilerden hangisinin oluşumunu sağlar? Temiz su bulunmadığı veya suyun kullanılmasına engel oluşturan sebepler olduğunda temiz bir toprakla yüz ve kolların meshedilmesine ne denir? Bazı sözcüğü hangi cümlede farklı bir görevde kullanılmıştır? Çeyrek litresi 40 Kr olan sirkenin 2 litresi kaç Kr tur? Aşağıdakilerden hangisi insanı insan yapan değerlerden biri değildir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir