S:1

İki onluk üç birlikten oluşan sayı kaçtır?

İki onluk üç birlikten oluşan sayı kaçtır? sorunun cevabı "23" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Canlılarda çevre etkisiyle oluşan ve kalıtsal olmayandeğişimlere modifikasyon denir. Bilal, duran arabayı çekerek hareket ettiriyor. Arabanın hareketini zorlaştıran etki aşağıdakilerden hangisidir? O sözcüğü aşağıdaki dizelerin hangisinde diğerlerinden farklı bir görevde kullanılmıştır? Aşağıda verilen bilgilerden hangisi yanlıştır? Devletin web site adresi aşağıdakilerden hangisidir? I. Yatağını düzenlemekII. Sağlıklı beslenmekIII. Okula zamanında gitmekIV. Kitapları temiz kullanmakYukarıda verilen ifadelerden hangisi bir haktır? Bir işletmenin yetersiz stok bulundurmasının ya da gereğinden fazla stok bulundurmasının işletmeye en olumsuz yansıması aşağıdakilerden hangisidir? Hiçbir Müslüman bir meyve fidanı dikmez ki; ondan her yenen hatta kuşların ve yırtıcıların yedikleri bile o fidan sahibi için sadaka olmasın Bu hadis ile kastedilen ifade aşağıdakilerden hangisidir. Aşağıdaki cümlelerin hangisinde yüklem işteş çatılı bir fiildir? 100 sayısının yarısının yarısı kaç eder? Aşağıdakilerden hangisi Atatürkün kişisel özellikleri arasında sayılamaz? Aşağıdaki eser – sanatçı eşleştirmelerinden hangisi yanlıştır? Aşağıdaki cümlelerde altı çizili sözcüklerden hangisi eş sesli kelimedir? Aşağıdakilerden hangisi internetten güvenli alışveriş yapmak için dikkat edilmesi gerekenlerden değildir? Başkalarını aldatmak amacıyla bilerek ve gerçeğe aykırı olarak söylenen söze (...) denir.Yukarıdaki boş yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Hz.Muhammede hangi yıllar arasında indirilmiştir? Anıl : Would you like to come for a drink this afternoon?Helen : - - - - .Anıl : I will be at Çiçek Café at 15.00. See you then. Boyutları 4 m, 6 m ve 8 m olan dikdörtgenler prizması şeklindeki bir kutunun içerisine ayrıtlarından birinin uzunluğu 2 m olan küp şeklindeki kutulardan en çok kaç tane yerleştirilebilir? Aşağıdakilerden hangisinde özel adların yazılışıyla ilgili bir yanlışlık vardır ? Toplu yaşamın bir gereği olarak aşağıdakilerden hangisine önem vermeliyiz? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir