S:1

Evet, ailemden bir haber aldım. Acele etmeliyiz. Onlara yetişmeliyiz. Onlar da beni arıyormuş.
Yukarıdaki paragrafta kaç cümle vardır?

Evet, ailemden bir haber aldım. Acele etmeliyiz. Onlara yetişmeliyiz. Onlar da beni arıyormuş.Yukarıdaki paragrafta kaç cümle vardır? sorunun cevabı "4" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
5+7=? işleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
I. Çizgili kasII. Düz kasIII. Kalp kasıYukarıdaki kas türlerinden hangileri isteğimiz dışında çalışır? Özgürlük kavramının tanımı aşağıdakilerden hangisinde doğru olarak verilmiştir? 4483 sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkında Kanuna göre ilçelerdeki belde belediye meclisi üyeleri hakkında soruşturma için izin vermeye yetkili merci aşağıdakilerden hangisidir? "Arkadaşlarımla çok eğlendik." Cümlesinde kaç tane hece vardır? Urartuların oda biçimli yaptıkları mezarlara, ölülerini gündelik eşyalarıyla gömmeleri aşağıdakilerden hangisinin kanıtıdır? 125 g çekirdek 5 TL' dir. 3 kg çekirdek kaç TL ' dir ? Orta Taş Çağı da denilen tarih öncesi çağ aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi bir paragrafın lk cümlesi olmaya uygun değildir? Işıklı trafik işaret cihazında yanan hangi ışık, ikaz anlamında olup bu yerin yavaş ve dikkatli geçilmesi gerektiğini bildirir? Aylıksız izin bakımından, aşağıdakilerden hangisi doğru bir ifadedir? İçinde kendinden başka madde bulunmayan maddelere saf madde denir.Seçeneklerden hangisi tanıma uygun bir maddedir? Tahtadan yapılmış heykellerin(putların) tanrı olamayacağını anlayan ve gerçek yaratıcının kim olduğunu araştıran, yıldızlardan, ay ve güneşten yola çıkarak Allahı bulan peygamber kimdir? Osmanlı devletinin kurucusu kimdir? Aşağıdaki cümlelerden hangisinin sonuna üç nokta (....) getirilmelidir? İstanbuldan havalanan bir uçak sürekli aynı yöne doğru uçarsa tekrar İstanbula varır. Yukarıdaki ifade aşağıdakilerden hangisinin kanıtıdır? Maddelerin yanmasını sağlayan aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki cümlelere uygun verilen cebirsel ifadelerden hangisi yanlıştır? Uhud Savaşında Müslümanlar düşman karşısında zor duruma düşmüşlerdi. Bir an korkuya kapılmış ve dağılmaya başlamışlardı. O sırada Hz. Peygamber, Ben buradayım. diye seslenerek ordunun dağınık durumunu toparlamıştı.Bu metinde Hz. Muhammedin (sav.) aşağıdaki özelliklerinden hangisine ulaşılır? Akkor lambamızı floresan lamba ile değiştirirsek ne sağlayabiliriz? Hz. Muhammed (s.a.v), annesi vefat ettiğinde kaç yaşındaydı? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir